۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ بیش از ۱۸۶ میلیون ریال به خانواده رندانیان کمک شد

تیر ۱۶, ۱۳۹۴ در ۴:۴۷ بعد از ظهر توسط

================================================

مدیر عامل انجمن زندانیان سقز

بیش از ۱۸۶ میلیون ریال به خانواده رندانیان کمک شد

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان سقز گفت: از سال ۹۳ تا پایان خرداد ماه ۹۴ تعداد ۱۸۶ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال به خانواده زندانیان به صورت نقدی کمک شده است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محمد رشید غفوری روز شنبه در نشست ماهیانه این انجمن افزود: مبلغ ۷۵ میلون ریال به صورت غیر نقدی به خانواده زندانیان کمک شده است.

وی اضافه کرد: تعداد۹۰ خانواده تحت پوشش این انجمن قرار دارند و ۱۵ خانواده هم در نوبت کمک قرار دارند.

غفوری اظهار کرد: اعطای ۲۰ میلون و ۱۰۰ هزار ریال کمک هزینه تحصیلی به ۸۱ دانش آموز مقطع ابتدایی، راهنمایی و دانشگاه و ۱۷ مورد کاریابی برای همسران زندانی و زندانی از دیگر اقدامات این انجمن بوده است.

وی یادآورشد: مبلغ ۱۰۶ میلون و ۵۰۰ هزار ریال هم از طریق سازمان زندانها به سه فرزند بزه دیده کمک شده است.

غفوری میزان جذب کمک های مردمی را نیز اعلام و عنوان کرد:۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال هم جذب شده است.

وی با بیان اینکه، در آمد انجمن از محل کمک های مردمی، اجاره مغازه و آموزشگاه تعلیم رانندگی تامین می شود اضافه کرد: دعوت از خیرین ، امامان جمعه و دانشگاهیان برای جلب رضایت شاکی، و تشویق مردم برای کمک به انجمن همواره در دستور کار بوده است.

غفوری با تشکر از نهاد کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) بیان کرد: این نهاد حمایتی ۵۲ میلیون و ۴۳۶ هزار خدمات درمانی و بهداشتی به خانواده زندانیان ارائه داده ، ۵۵۰ میلیون ریال وام خودکفایی اعطا کرده و   ۲میلیون و ۲۳۰ هزار ریال در قالب کمک معیشت مستمری و ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال خدمات فرهنگی به آنان در سال گذشته پرداخت کرده است

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید