۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ بهره‌مندی مردم روستاهای سقز از خدمات ارتباطی پائین است

آذر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۸:۱۹ بعد از ظهر توسط

================================================

فرماندار سقز

بهره‌مندی مردم روستاهای سقز از خدمات ارتباطی پائین است

فرماندار ویژه سقز گفت: بهره‌مندی مردم روستاهای این شهرستان از نعمت خدمات ارتباطی و الکترونیکی در حد پائینی است که جبران این عقب‌ماندگی تلاش جمعی را می‌طلبد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، علی‌اکبر ورمقانی در نشست با مسئولان دستگاه‌های ارتباطی و مخابراتی استان کردستان در سقز، اظهار داشت: ایجاد زیرساخت‌های ارتباط مخابراتی در هر منطقه یک نیاز اساسی است که مسئولان امر باید برای فراهم کردن آن همت به خرج دهند.

وی با اشاره به اینکه سقز دومین شهرستان بزرگ استان کردستان محسوب می‌شود، افزد: این دارای عقب‌ماندگی در بسیاری از بخش‌ها از جمله مخابرات ‌ا‌ست.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز ادامه داد: این شهرستان با توجه به اینکه دارای قدمت طولانی در بحث شهرنشینی است، افزود: مردم در دورترین نقاط روستایی شهرستان هم انتظار دارند تا از خدمات مخابرات در بخش‌های مختلف بهره‌مند شوند.

ورمقانی گفت: بهره‌مندی مردم روستاهای سقز از خدمات الکترونیکی و ارتباط مخابراتی در حد پائینی است و باید همه تلاش کنند عقب‌ماندگی شهرستان در این بخش‌ها جبران شود.

وی نبود یک ایستگاه رادیویی محلی را یکی از مطالبات مردم دانست و اظهار داشت: هراندازه که در بخش مخابرات و زیرساخت‌های ارتباطی سرمایه‌گذاری شود می‌توانیم در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

فرماندار سقز به ۳ کیلومتر خط هوایی فیبرنوری در مسیر سقز – بانه و ۱۵ کیلومتر در مسیر سقز ـ مریوان اشاره کرد و گفت: این مشکل باید قبل از اینکه خطرات دیگری را در این بخش اضافه کند، برطرف شود.

وی در پایان سخنان خود به مشکل اساسی ارتباط تلفن در روستاهای هرمیدول، حاجی عبدول و شیپانجو و چند روستای دیگر اشاره کرد و خواستار رفع این نواقص شد.

تاریخ انتشار خبر ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۴

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید