۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ بزرگترین پارکینگ طبقاتی کردستان از امروز به روی ماشین ها گشوده شد

آبان ۲۲, ۱۳۹۳ در ۸:۲۶ بعد از ظهر توسط

===============================================

بزرگترین پارکینگ طبقاتی کردستان از امروز به روی ماشین ها گشوده شد

سقز نیوز، احداث بزرگترین پارکینگ طبقاتی استان کردستان در ۴ طبقه و در زمینی به مساحت ۲۳۸۰ متر مربع و با ظرفیت ۵۰۰ دستگاه خودرو از امروز به طور رسمی به روی ماشین ها گشوده شد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، رییس شورای شهر سقز صبح امروز در مراسم آغاز بکار پارکینگ طبقاتی شهرستان سقز با اشاره به اینکه احداث این پارکینگ با همکاری بخش خصوصی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شده است اظهار کرد: افتتاح این پارکینگ معضل ترافیک در مرکز شهر را تا حدود زیادی برطرف خواهد کرد.

باقی رحمان پور، با اشاره به اینکه شهرداری سقز با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در عمران شهر فعالیت می‌کند تصریح کرد: این پارکینگ در ۴ طبقه در زمینی به مساحت ۲۳۸۰ متر مربع با مشارکت بخش خصوصی و با ظرفیت ۵۰۰ دستگاه خودرو ساخته شده است.

رییس شورای شهر سقز گفت: میزان مشارکت شهرداری برای این پروژه ۳۵ درصد و میزان مشارکت بخش خصوصی  65 درصد بوده است.

وی در این مراسم افزود: مجتمع تجاری میدان آزادی سقز از جمله پروژه‌های مهم در شهر سقز است که این پروژه هم توسط بخش خصوصی با همکاری شهرداری در حال اتمام است.

رحمان پور با تقدیر از خدمات شهرداری و اعضای شورای اسلامی  شهر سقز، گفت: در شهرداری و شورای شهر سقز عزم جدی برای حمایت از سرمایه گذاران وجود دارد.

وی فضای شهرستان سقز برای اجرای طرح های مختلف را آماده دانست و در این راستا از سرمایه گذاران برای اجرای طرح های مختلف عمران شهری به صورت مستقل یا مشارکتی در این شهرستان دعوت به همکاری کرد.

در این مراسم عثمان رحیمی شهردار پیشین سقز و ضیاالدین نعمانی شهردار فعلی سقز در خصوص کارهای اولیه برای احداث این پارکینگ و مراحل بعدی برای اتمام این پروژه مهم در دومین شهر بزرگ استان کردستان که در نوع خود بی نظیر است مطالبی بیان کردند.

تاریخ انتشار خبر ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۲

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , , ,

پاسخ دهید