۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ برگزاری برخی نمایشگاه‌های فروش کالا در سقز مغایر قوانین صنفی است

بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۳ قبل از ظهر توسط

================================================

رئیس اتاق اصناف سقز

برگزاری برخی نمایشگاه‌های فروش کالا در سقز مغایر قوانین صنفی است

رئیس اتاق اصناف شهرستان سقز برگزاری برخی نمایشگاه‌های فروش کالا در شهرستان سقز را مغایر با قوانین صنفی دانست.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، بهزاد یزدانی صبح امروز در جلسه مجمع امور صنفی و در جمع مسئولان اتحادیه های صنفی شهرستان سقز اظهار داشت: هم اکنون ۱۲ هزار واحد صنفی زیر نظر ۱۶ اتحادیه در شهرستان سقز فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه بازاریان شهرستان سقز با رعایت نرخ‌های مصوب فعالیت می‌کنند گفت: از هم اکنون نرخ گذاری سال ۹۴ در دستور کار این مجمع قرار گرفته است و در جهت پذیرای از مهمانان نوروزی بازار سازو کارهای لازم را اندیشیده است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان سقز تصریح کرد: سقز به عنوان دومین شهر بزرگ استان کردستان از قدیم الایام به عنوان شهری تجاری مطرح بوده و تلاش داریم در جهت پویایی بازار و رونق اقتصادی شهرستان بیش از پیش تلاش کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای نظارات بر بازار در ایام تعطیلات نوروزی گفت: واحدهای بازرسی اتاق اصناف شهرستان سقز از هم اکنون با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌اند، آماده نظارت بر کار بازار در ایام نوروز هستند.

یزدانی برگزاری برخی نمایشگاه‌های فروش را در این شهرستان مغایر با قوانین صنفی دانست و در این راستا بر همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت برای دادن مجوز به برگزارکنندگان نمایشگاه‌ها با هماهنگی اتاق اصناف تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه مالیات افزایش چشمگیری یافته و این در حالی است که کار بازار راکد است و بازاریان در این خصوص نگرانی دارند خاطر نشان کرد: در حال حاضر برای هر ۱۲ خانوار در شهرستان سقز یک مغازه وجود دارد که این آمار برای شهرستان زیاد است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان سقز با اشاره به اینکه، مکان فعلی مجمع امور صنفی سقز قدیمی است، از ساخت ساختمان جدید مجمع امور صنفی شهرستان سقز در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع در شهرک دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

تاریخ انتشار خبر۲۵بهمن۱۳۹۳ساعت۱۲:۱۵

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید