۰

گفت و گوی خبری

سقز نیوز / بخشی از عملکرد موسسه خیریه کوثر در سال ۹۲ اعلام شد

خرداد ۸, ۱۳۹۳ در ۸:۰۹ قبل از ظهر توسط

===============================================

رییس هیئت مدیره موسسه خیریه کوثر در گفت و گوی اختصاصی با سایت خبری سقز نیوز، گفت:  بازدید از منزل مددجویان و تهیه گزارش مددکاری و دیدار با آنها از نزدیک و تلاش در جهت رفع مشکلات مددجویان  ، کمک به دانش آموزان نیازمند به صورت غیر نقدی در اول سال تحصیلی و اعیاد مختلف از جمله فعالیتهای این موسسه بوده است.

مصطفی آسور ، افزود: این موسسه در سال ۹۲ در طرح غربالگری شنوایی نوزادان  و شیر خواران و تحت پوشش قراردادن ۹۵ درصد  از متولدین  و طرح کارگاه خیاطی و کسب درآمد ماهیانه و مستمر برای موسسه و اشتغال زایی برای ۲ نفر شرکت نموده است.

وی ، توزیع خواروبار برای کلیه مددجویان به صورت ماهیانه و هر مرحله تقریبا ۵ قلم اجناس خوراکی و بهداشتی و ثبت نام ۱۱ خانوار از مددجویان  تحت پوشش  در طرح نهضت مسکن  و پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض برای هر نفر جهت ثبت نام در مسکن مهر از جمله اقدامات موسسه کوثر بوده است.

آسور، در اختیار قرار دادن وسایل توانبخشی اعم از تخت بیمارستانی، ویلچر، واکر، عصا، تشک مواج، کپسول هوا، دستگاه ساکشن، به نیازمندان به صورت رایگان و امانتی، ۸حمایتهای نقدی و تحصیلی از دانشجویان  نیازمند در قالب پرداخت شهریه و هزینه خوابگاه و معرفی جهت دریافت وام از سایر اقدامات موسه خیریه کوثر بوده است.

وی توزیع ۱۳۰۰ کیلو گرم گوشت قربانی بین مددجو یان موسسه و نیازمندان شهر(کارگران شهرداری،جامعه معلولین،رفاه نابینایان،بیماران ام اس،  بیماران کلیوی و دیالیز ،دانش آموزان بی بضاعت،نیازمندان حاشیه شهروخادمین مساجد)، جذب مشارکتهای نقدی مردمی در سال ۹۲ به مبلغ  639 میلیون  ریال از سیار فعالیتهای این موسه بوده است.

مصطفی آسور ، جذب مشارکتهای مردمی به صورت غیر نقدی  و خدمات جذب شده به مبلغ: ۸۰۰ میلیون ریال و توزیع بین نیازمندان،پرداخت مبلغ  69 میلیون ریال مستمری  به مددجویان موسسه از محل مشارکتهای مردمی و خیرین ،پرداخت مبلغ ۸۳ میلیون ریال به عنوان کمک موردی به نیازمندان معرفی شده از طرف معتمدین محلات و همیاران موسسه و خیرین و ارگانهای دولتی و پرداخت مبلغ: ۳۶۰ میلیون ریال جهت خرید خواروبار برای مددجویان از محل مشارکتهای مردمی از جمله اقدامات و فعایتهای بشر دوستانه این موسسه بوده است

وی افزود: خداوند را سپاسگزاریم که در دستانمان شوق نیکوکاری را نهادهو دلمان را به نور عشق روشن ساختی و روحمان را آسمانی فرمودی و در وجودمان دغدغه ی محرومان را آشیان دادی ، باشد که ماهم به شکرانه داشتن آن همه نعمات لایزال بنده ای مخلص و همنوعی متعهد و انسانی خدمتگزار باشیم.

رییس هیئت مدیره موسسه خیریه کوثر در پایان شماره حسابهای خود را جهت دریافت کمکهای مردمی بدین شرح اعلام کرد.

شماره حساب : ۱۳۹۶۵۵۴۱۶۹ بانک ملت  به نام موسسه خیریه کوثر سقز،شماره حساب : ۳۲۱ قرض الحسنه بلال حبشی  به نام موسسه خیریه کوثر سقز.

وی شماره تلفن و فاکس این موسسه را نیز به شرح ذیل اعلام کرد. ۰۸۷۴۳۲۱۴۱۴۰ فاکس : ۰۸۷۴۳۲۱۲۰۸۷

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید