۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ بخشدار جدید زیویه معرفی شد

اسفند ۱۳, ۱۳۹۳ در ۲:۰۵ بعد از ظهر توسط

================================================

فرماندار سقز

طرح‌های عمرانی شهرستان سقز بر اساس اولویت اجرا شوند.

فرماندار شهرستان سقز گفت: شناسایی دقیق مشکلات و برنامه‌ریزی بر اساس اولویت برای اجرای طرح‌های عمرانی در شهرستان سقز باید همواره در دستور کار مدیران اجرایی دولت در شهرستان سقز باشد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، علی اکبر ورمقانی ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه بخشدار زیویه سقز با اشاره به ضرورت رسیدگی صحیح به امور مردم در دستگاه های اجرایی اظهار داشت:هر چه میزان مراجعه از بخشداری‌ها و ادارات به فرمانداری کمتر باشد نشانه آن است که این ادارات کارشان را بهتر انجام داده و مشکلات را دقیق‌تر بررسی می‌کنند.

وی گفت: شناسایی دقیق مشکلات و برنامه‌ریزی بر اساس اولویت برای اجرای طرح‌های عمرانی در شهرستان سقز باید همواره در دستور کار مدیران اجرایی دولت در شهرستان سقز باشد.

فرماندار شهرستان سقز با توصیه به بخشداران نسبت به داشتن تعامل با اعضای شورای اسلامی روستا و دهیاران تصریح کرد: تعامل، همراهی، همکاری، هم افزایی، همفکری، هم سویی، هم اندیشی و تبادل آراء و نظرات زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرستان خواهد شد.

وی به تشریح برنامه‌های دولت پرداخت و گفت: اندیشه دولت در مدار اعتدال، تصمیمات آن بر مبنای تدبیر و رفتارش در چارچوب قانون است و دولت یازدهم از تندروی، شتاب زدگی و خودسری در انجام امور پرهیز می‌کند.

ورمقانی با بیان اینکه بخشدار جدید زیویه سال‌ها در بخشداری زیویه خدمت کرده دلیل انتخاب وی را تسلط بر امورات روستاها و شناخت خوب بخش عنوان کرد.

ماموستا محمد غفوری امام جمعه شهر صاحب سقز هم با بیان اینکه مسئولیت امری خطیر در نظام مقدس جمهوری اسلامی است  تاکید کرد: خدمت شایسته به مردم و تکریم ارباب رجوع باید همواره در دستور کار مسئولان باشد.

در این جلسه از خدمات سامان عرفانی تقدیر و محمدرستگار زاهدی به عنوان بخشدار جدید  زیویه معرفی شد.

بخش زیویه شهرستان سقز دارای ۵۴ روستا، ۲ دهستان، یک شهر  و جمعیت  13 هزار و ۷۰۰ نفر است.

۱۲/اسفند/۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۰

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید