۰

اجتماعی / اقتصادی

سقز نیوز/ بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از روند احداث کنارگذر سقز ـ بوکانv

مرداد ۴, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۵ بعد از ظهر توسط

================================================

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از روند احداث کنارگذر سقز ـ بوکان

علی نورزاد مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از روند احداث کنارگذر سقز ـ بوکان بازدید کرد.

 

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در حاشیه بازدید مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور از روند احداث کنارگذر سقز ـ بوکان، از طولانی‌شدن روند اتمام این طرح انتقاد کرد.

محسن بیگلری گفت: کندی روند اتمام پروژه، هزینه‌های طرح را افزایش داده است و با بیان اینکه، اتمام این پروژه، نقش مهمی در کاهش ترافیک خواهد داشت، بر تسریع در اتمام آن تاکید کرد.

بیگلری اظهار داشت: پیشرفت این پروژه در حال حاضر ۷۰ درصد است و تاکنون ۱۷۵ میلیارد ریال برای آن هزینه شده که برای اتمام آن ۴۰۰ میلیارد ریال دیگر لازم است.

وی اضافه کرد: ۵ کیلومتر این کنارگذر که ۹.۵ کیلومتر طول دارد، آسفالت شده ‌و بقیه مسیر نیز عملیات اجرایی آن در حال انجام است.

نماینده مردم سقز و بانه بیان کرد: مهم‌ترین بخش‌های کنارگذر، احداث یک دهنه پل ۱۴۰ متری (۷ دهنه ۲۰ متری) با عرض ۲۵ متر (دو باند رفت و برگشت ۱۲ متری و یک متر گاردریل در وسط) است که اجرای آن پیشرفت مناسبی دارد.

وی ادامه داد: ‌کنارگذر سقز ـ بوکان بخشی از پروژه بزرگراه میاندوآب ـ کرمانشاه است که ۳۱۲ کیلومتر آن در استان کردستان قرار دارد.

بیگلری اظهار امیدواری کرد؛ که اعتبار لازم برای اتمام یک باند از این کنار گذر به پیمانکار پرداخت شود.

وی گفت: بخش زیادی از بزرگراه کرمانشاه ـ میاندوآب در محدوده سقز به صاحب و صاحب به ایرانخواه در مسیر دیواندره است.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس افزود: بنا به قول مسئولان طرح، قرار است این پروژه اساسی تا همزمان با هفته راهداری در سال جاری به اتمام برسد.

DSC07891 [SAQQEZ-NEWS] DSC07888 [SAQQEZ-NEWS] DSC07890 [SAQQEZ-NEWS] DSC07883 [SAQQEZ-NEWS] DSC07892 [SAQQEZ-NEWS] DSC07893 [SAQQEZ-NEWS]

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید