۱

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز / بازدید فیروزی معاون استاندار از چندین طرح و پروژه عمران شهری در سقز

خرداد ۲۵, ۱۳۹۳ در ۶:۲۵ قبل از ظهر توسط

=================================================

معاون استاندار کردستان

سیستم اداری کردستان با وضعیت مطلوب فاصله دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: وضعیت موجود سیستم اداری دستگاه های اجرایی استان با وضعیت مطلوب فاصله زیادی دارد و باید همه برای بهتر شدن وضعیت موجود تلاش کنیم.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، حسین فیروزی صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات شهرستان سقز در فرمانداری این شهرستان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی و دشوار خواندن اجرای صحیح برنامه‌های تحول اداری در استان کردستان، بر عزم مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در اهتمام جدی بر برنامه تحول اداری تاکید کرد.

وی گفت: وضعیت موجود سیستم اداری دستگاه های اجرایی استان با وضعیت مطلوب فاصله زیادی دارد و باید همه برای بهتر شدن وضعیت موجود تلاش کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان تصریح کرد: فاکتورها و شاخص‌های تغییر باید به صورت یک باور برای توسعه استان در میان پرسنل دستگاه‌های اجرایی نهادینه شده و به اجرا درآید.

وی نیروی انسانی را عاملی مهم و تاثیرگذار در تغییر و تحول در سیستم اداری ذکر کرد و گفت: برنامه، شیوه اجرا، منابع، انگیزه، مهارت و دیدگاه پنج عامل و مولفه مهم تغییر است که اگر یک مولفه از این عوامل کم رنگ یا مفقود شود سیستم اداری دچار سردرگمی و ناامیدی و مقاومت در مقابل تغییر می‌شود.

فیروزی پس از این جلسه به همراه رییس شورای شهر، شهردار و فرماندار شهرستان سقز از ساختمان نیمه کاره قدیمی فرمانداری سقز بازدید و بر واگذاری این ساختمان به شهرداری برای انجام کارهای فرهنگی و نیز ساختمان‌های بلا استفاده دولتی به سایر ادارات تاکید کرد.

وی همچنین در ساختمان نیمه کاره پایانه مسافربری حضور یافت و گفت: با توجه به اینکه پایانه مسافربری باید به خارج از شهر منتقل شود، این فضا می‌تواند به نمایشگاه دائمی کالا و خدمات از سوی شهرداری تبدیل شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان اظهار کرد: با توجه به تاکید استاندار کردستان  مبنی بر اتمام پروژه های نیمه تمام، تلاش شهرستان به این امر اختصاص خواهد یافت.

وی گفت: تلاش برای جذب سرمایه گذار برای اتمام پروژه های مهم شهرستان ،همت در راستای ایجاد اشتغال به جد در دستور کار قرار دارد.

معاون استاندار کردستان سپس از چندین طرح و پروژه شهرداری سقز بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات شهرداری به مردم قرار گرفت.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

+

۱ دیدگاه

  1. ناشناس

    on خرداد ۲۵, ۱۳۹۳ - پاسخ

    برای آقای فیروزی آرزوی موفقیت دارم.

پاسخ دهید