۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ اسعد شاهی رییس شورای اسلامی شهرستان سقز شد

آبان ۲۱, ۱۳۹۳ در ۸:۳۹ قبل از ظهر توسط

================================================

سقز نیوز/ عضو شورای شهر سقز رییس شورای شهرستان شد

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، آقای اسعد شاهی از اعضای دور چهارم شورای اسلامی شهر سقز به عنوان رییس شورای اسلامی شهرستان سقز انتخاب شد.

در اجرای ماده ۱ آیین نامه اجرایی تشکیلات انتخابات شورای های اسلامی و نیز بر اساس ماده ۱۶ اصلاحی قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور مصوب ۲۷/۸/۸۶ مجلس شورای اسلامی، اسعد شاهی از اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر سقز بعنوان رئیس این دوره شورای اسلامی شهرستان سقز انتخاب گردید.

انتخابات هیات رئیسه شورای شهرستان سقز متشکل از شورای شهرهای سقز و صاحب و بخش های تابعه شهرستان سقز برگزار شد

در این انتخابات، مهندس اسعد شاهی از اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر سقز بعنوان رئیس این دوره شورای اسلامی شهرستان سقز و همچنین نماینده شهرستان در شوراهای اسلامی استان کردستان انتخاب شد.

همچنین ملا محمد غفوری از اعضای شورای شهر سقز بعنوان نائب رئیس برگزیده شد و حسین ارکان، امید علیزاده و عبداله نیکبخت بعنوان اعضا و صلاح سیار بعنوان منشی این دوره شورای شهرستان سقز انتخاب شدند.

ارائه پیشنهادات لازم در زمینه توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی‌شهرستان به دستگاه های اجرائی ذی‌ربط و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، نظارت بر حسن اجراء تصمیمات شورای شهرستان، تصویب، اصلاح، تتمیم و تفریغ بودجه دبیرخانه شورای شهرستان، هماهنگی و رسیدگی به مسائل و حل و فصل مشکلات فی‌مابین شوراهای‌شهر و بخش، در مواردی که قابل پیگیری قضائی نیست، نظارت بر عملکرد و فعالیت های شوراهای بخش و شهر از جمله وظایفی است که قانون برای شورای شهرستان پیش بینی کرده است

تاریخ انتشار خبر ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۲

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید