۰

اجتماعی

سقز نیوز/ اسعد شاهی رئیس شورای شهرستان سقز شد

مهر ۷, ۱۳۹۴ در ۱:۱۲ بعد از ظهر توسط

در انتخاباتی که برگزار شد

اسعد شاهی رئیس شورای اسلامی شهرستان سقز شد

با حضور اعضای شورای شهرستان انتخابات هیات رئیسه این شهرستان برگزار و اسعد شاهی به عنوان رئیس برگزیده شد

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، در این انتخابات که پیش از ظهر امروز در دفتر شورای اسلامی شهر برگزار شد، هیات رئیسه جدید شورای شهرستان سقز انتخاب شدند.

در این انتخابات همچنین حسین ارکان، عبدالله نیک بخت و صلاح سیار به ترتیب به عنوان نائب رئیس، خزانه دار و منشی جلسات به مدت یکسال انتخاب شدند

در این جلسه اسعد شاهی با حفظ سمت رئیس شورای شهرستان سقز، بعنوان نماینده این شورا در شورای اسلامی استان کردستان نیز معرفی شد

رئیس شورای شهرستان سقز با بیان اهمیت شورا، بیان کرد: شورای شهرستان بعنوان یک شورای بالادست نظارتی وظیفه کمک به پیشبرد فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را در سطح شهرستان و امورات شهر و روستا به عهده دارد.

اسعد شاهی خواستار همکاری و تعامل روسای ادارات شهرستان جهت خدمتگذاری بهتر و رفع مشکلات با این شورا شد.

وی در ادامه اولویت های کاری در سال جاری را شرکت در شورای نظارت بر نامگذاری معابر و خیابان ها طبق ماده ۲، شورای عالی معماری و شهرسازی طبق ماده ۳، شورای برنامه ریزی و توسعه شهرستان، کارگروه های تخصصصی و کمیته سوخت اعلام کرد.

رئیس شورای شهرستان سقز در ادامه از اختصاص مکانی مجزا برای این شورا توسط شهرداری سقزخبر داد و از این اقدم شهرداری تقدیر کرد.

امام جمعه و عضو شورای شهر صاحب هم در این جلسه بر اجرایی شدن اختیارات و پیگیری مسائل توسط شورای شهرستان تاکید و خواستار فعال شدن کمیسیون های مربوطه شد.

ماموستا محمد غفوری شورا را نهادی برخواسته از درون جامعه دانست و بر همکاری ادارات با اجرایی شدن مصوبات این شورا در پیشبرد و توسعه جامعه شهری و روستایی تاکید کرد.

گفتنی است سال گذشته “۹۳” نیز اسعد شاهی ریاست شورای شهرستان سقز را نیز عهده دار بوده است و سال پیش از آن “۹۲” ماموستا ملا محمد غفوری امام جمعه صاحب ریاست شورای شهرستان بوده است

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید