۰

اجتماعی

سقز نیوز/ ارتقای سطح علمی روحانوین منطقه، اولویت مرکز بزرگ اسلامی است

شهریور ۹, ۱۳۹۴ در ۹:۰۷ قبل از ظهر توسط

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور

ارتقای سطح علمی روحانوین منطقه، اولویت مرکز بزرگ اسلامی است

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: ارتقای سطح علمی روحانیون منطقه و تلاش برای رفع مشکلات آنها اولویت مرکز بزرگ اسلامی است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، حجت‌الاسلام علی‌اکبر نصرتی شامگاه شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز بزرگ اسلامی سقز، اظهار داشت: تلاش روحانیون در راستای وحدت در کردستان بسیار خوب بوده است.

وی با اشاره به مسائل مختلف موجود جامعه کنونی، افزود: روحانیون در مسئولیت‌ها و وظایف خود باید مهارت و توانایی کافی را داشته باشند تا بتوانند راه سعادت و خوشبختی را در جامعه رواج دهند.

نصرتی بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی استان کردستان را یک استان فرهنگی نامیده‌اند و همه باید در حفظ این عنوان ارزشمند همکاری کنیم.

وی ادامه داد: ایمان، اخلاق و کارآمدی در نظام مقدس اسلامی همواره در رأس مسئولیت‌ها است و مسئول جدید مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز هم در راستای این مهم حرکت خواهد کرد.

نصرتی توجه به نیازهای معنوی و دینی جامعه را بسیار مهم برشمرد و گفت: روحانیون باید وظیفه ارشاد و راهنمایی مردم را به خوبی انجام داده و راه سعادت، ایمان و تقوا را به مردم نشان دهند.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور عنوان کرد: شهرستان سقز یک شهرستان ویژه است و همواره تعیین مسئول برای مرکز بزرگ اسلامی این شهرستان دارای ویژگی‌های خاصی بوده و در این راستا بسیار حساس عمل کرده‌ایم.

وی افزود: علمای این استان همواره در راه ارتقای مسائل دینی مردم با دلسوزی و حساسیت خاص عمل کرده‌اند و مردم را همیشه همراه بوده‌اند.

نصرتی به بعضی مسائل روز نیز اشاره کرد و گفت: تضعیف نظام با انتقاد فرق دارد و ما همیشه از انتقادهای سازنده استقبال کرده و می‌کنیم.

نصرتی در پایان اضافه کرد: مدیر جدید مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز که فردی عالم و آگاه به مسائل دینی، شرعی و سیاسی است، یک فرد مدیر و فعال است که از همه انتظار می‌رود با وی در زمینه ترویج مسائل دینی و معنوی مردم همکاری کنند.

پاسخ دهید