۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ اتمام پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار شهرداری سقز قرار دارد

آبان ۲۱, ۱۳۹۳ در ۸:۱۳ قبل از ظهر توسط

================================================

شهردار سقز

اتمام پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار شهرداری سقز قرار دارد

سقز نیوز: شهردار سقز با اشاره به اینکه ۱۰۰ پروژه عمرانی در سقز در دست اجرا است، گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام با جدیت در دستور کار معاونت‌های مختلف شهرداری قرار دارد.

ضیاالدین نعمانی در گفت‌وگو با سایت خبری سقز نیوز، با اشاره به فعالیت‌های عمرانی شهرداری سقز اظهار کرد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام با جدیت در دستور کار معاونت‌های مختلف شهرداری قرار دارد.

وی گفت: در حال حاضر ۱۰۰ پروژه مختلف عمرانی، تجاری، تفریحی، ترافیکی و خدماتی توسط شهرداری سقز در حال انجام است.

شهردار سقز با اشاره به اینکه برای اتمام این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است خاطر نشان کرد: شهرداری تا زمانی که شرایط جوی مناسب باشد در راستای تکمیل پروژه‌های عمرانی شهری به فعالیت ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه شهرداری به منظور به اتمام رساندن پروژه‌های عمران شهری سقز، شهر را به یک کارگاه سازندگی و کار تبدیل کرده است گفت: همکاری شهروندان با شهرداری یکی از مؤلفه‌های موفق ماست و مجموعه شهرداری قدردان همکاری شهروندان است.

نعمانی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در شهرداری سقز برای تحقق درآمدها افزود: شهرداری در جذب سرمایه گذاری مناسب و تحقق ۷۰ درصدی بودجه شهرداری در شش ماهه اول امسال بسیار خوب عمل کرده است.

وی با بیان اینکه اقدامات شهرداری در جذب سرمایه گذاری چشمگیر بوده است گفت: شهرداری سقز از سرمایه گذارانی که بخواهند در اجرای پروژ‌ های زیربنایی شهرداری را یاری کنند حمایت خواهد کرد.

شهردار سقز با بیان اینکه دو وظیفه عمده بر عهده شهرداری گذاشته شده است، گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام، آغاز پروژه‌های جدید با لحاظ دورنمای توسعه شهر با تکیه برمحورهای کاهش حجم ترافیک و زیبا سازی و ساماندهی معابر و خیابان‌های سطح شهر در مناطق مختلف شهر و اولویت قراردادن مناطق محروم از جمله این وظایف و برنامه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر سقز است.

تاریخ انتشار خبر ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۴

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید