۰

اجتماعی

سقز نیوز/ آزمون سراسرس قرآن کریم در آبانماه امسال در سقز برگزار می شود

مهر ۱۳, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۵ بعد از ظهر توسط

مسئول فرهنگی قرآنی کوثر سقز

آزمون سراسرس قرآن کریم در سقز برگزار می شود

مسئول مؤسسه فرهنگی قرآنی کوثر سقز از برگزاری آزمون سراسرس قرآن کریم در شهر سقز در آبانماه امسال خبر داد

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، علی میرزایی اظهار داشت این آزمون در آبانماه امسال در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار می شود.

وی همچنین از برگزاری دوره فشرده آموزش روش های حفظ و فنون ترجمه و مفاهیم پیش از آزمون که به صورت اختیاری خواهد بود خبر داد.

میرزایی افزود: این آزمون ویژه برادران و خواهران است و بدون محدودیت سنی و تحصیلی برگزار خواهد شد.

مسئول مؤسسه فرهنگی قرآنی کوثر سقز ادامه داد: افراد بالای ۱۲ سال، حفظ جزء۳۰ یا سوره یس با ترجمه و مفاهیم مقدماتی شرکت داده می شوند و افراد زیر ۱۲ سال هم حفظ جزء ۳۰ و یا حداقل ۲۰ سوره از این جزء را شرکت می کنند.

وی اظهارداشت:  اهدای کمک هزینه سفر حج عمره به نفرات اول رشته ها هر یک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال بدون قرعه کشی همراه با اعطای فیش اعزام، اهدای جوایز ارزنده نقدی به نفرات برگزیده به قید قرعه، اعطای گواهینامه رسمی به قبول شدگان و اهدای لوح تقدیر به نفرات برتر بالای ۹۰ امتیاز را شامل خواهد شد.

میرزایی مدارک لازم برای ثبت نام را کپی شناسنامه و کارت ملی همراه با یک قطعه عکس پرسنلی اعلام کرد.

وی ادامه داد: ثبت نام از یازدهم مهرماه جاری آغاز و تا شانزدهم همین ماه ادامه خواهد داشت و در روز جمعه ۲۲ آبان آزمون کتبی و در روز شنبه ۲۳ آبانماه آزمون شفاهی نیز برگزار خواهد شد.

میرزایی با اشاره به اینکه شهرستان سقز مهد تقوا و عرفان است، از عموم والدین خواست فرزندان خود را با قرآن و فراگیری آن تشوی کنند چون قرآن بزرگترین راهنما برای بشر در طول زندگی است.

وی در پایان محل ثبت نام علاقمندان به این آزمون را چهار راه آزادگان طبقه فوقانی مسجد حاج حکیم مؤسسه فرهنگی قرآنی کوثر اعلام کرد.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید