۰

ورزشی

سقز نیوز/برگزاری مسابقه ژیمناستیک کودکان زیر ۱۰ سال سن در سقز

بهمن ۲, ۱۳۹۴ در ۴:۵۴ بعد از ظهر توسط

برگزاری مسابقه ژیمناستیک در سقز

برگزاری مسابقه ژیمناستیک کودکان زیر ۱۰ سال سن در سقز

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، به مناسبت روز ژیمناستیک، یک دوره مسابقه ژیمناستیک هماهنگ با حضور ورزشکاران ژیمناستیک کار دختر و پسر به صورت جداگانه در شهرستان سقز برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۲۲۰ ورزشکار از باشگاه های ونوشه، پاسارگاد، شاهد،  خانه ژیمناستیک، ریاست جمهوری و انقلاب در رده های سنی زیر ۶ سال، زیر ۸ سال و زیر ۱۰ سال، در دو گروه سنی پسران و دختران با هم رقابت کردند.

محمد شریف سلیمی رئیس هیئت ژیمناستیک شهرستان سقز در گفت و گو با سقز نیوز، گفت:  در این مسابقات که به مدت یک روز در خانه ژیمناستیک شهرستان سقز برگزار شد، باشگاه ونوشه الف به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت، جایگاه دوم هم به صورت مشترک به باشگاههای ریاست جمهوری و ژیمناستیک ب رسید.

وی هم چنین افزود: مقام سوم این دوره از مسابقات نیز به صورت مشترک به باشگاه های ژیمناستیک ب  و ونوشه رسید

سلیمی در ادامه اظهارکرد: در پایان این دوره از مسابقات به تیم های اول تا سوم حکم قهرمانی و مدآل داده شد.

وی در پایان از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز برای برگزاری این مسابقات که با استقبال بسیار خوب والدین ژیمناستیک کاران و ورزشکاران این رشته روبرو شد، تقدیر کرد.

DSC02411 [SAQQEZ-NEWS] DSC02410 [SAQQEZ-NEWS] DSC02416 [SAQQEZ-NEWS] DSC02419 [SAQQEZ-NEWS] DSC02424 [SAQQEZ-NEWS] DSC02409 [SAQQEZ-NEWS] DSC02395 [SAQQEZ-NEWS] DSC02427 [SAQQEZ-NEWS]

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید