۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/آسفالت راه‌های روستایی شهرستان سقز از شاخص‌های استانی کمتر است

دی ۳۰, ۱۳۹۳ در ۷:۵۵ قبل از ظهر توسط

===============================================

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان سقز با ۴ بخش مرکزی، زیویه، سرشیو و امام در بسیاری از شاخص‌ها به ویژه راه، گازرسانی و آسفالت راه روستایی از میانگین کشوری و حتی استانی پائین‌تر است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محسن بیگلری در بازدید از روستاهای اینچکه،  چاپان سفلی و علیا در بخش امام شهرستان سقز افزود: تلاش خواهم کرد در چهارچوب ضوابط نمایندگی در حوزه انتخابیه خود هرآنچه را که در توان دارم بکارگیرم.

وی که با مردم این روستاها دیدار و گفت و گو می کرد اظهارداشت: شهرستان سقز با جمعیت بیش از ۲۵۰ هزار نفر و با ۴ بخش مرکزی، زیویه، سرشیو و امام در بسیاری از شاخص ها به ویژه راه، گاز رسانی و آسفالت راه روستای از میانگین استانی و حتی کشوری پائین تر است.

بیگلری اظهارداشت: برای رساندن این شاخص ها به میانگین استانی در دو سال گذشته به ویژه در زمینه گازرسانی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است که جای تقدیر از مدیران مربوطه دارد.

وی با اشاره به اینکه خدمت بی منت به مردم یک وظیفه اساسی مسئولان است گفت: از سوی بخشداری امام ۸۰ میلیون ریال برای بازسازی قسمتی از شبکه فاضلاب روستای چاپان علیا و طرح گاز رسانی به این روستا نیز در دستور مطالعه شرکت گاز قرار دارد.

بیگلری در جمع مردم دو روستای دیگر هم برای گازرسانی به این روستا ها قول مساعد داد و گفت: تلاش می شود در جهت رفع سایر کمبودها نیز با مسئولان مربوطه مذاکره و در جهت رفع آن ها اقدام کند.

در این دیدار مردم روستاهای یاد شده عمده مشکل خود را در زمینه نبود راه مناسب، گاز، آب و فاضلاب، خانه بهداشت، زمین ورزشی، طرح هادی، مشکل با منابع طبیعی و انتقاد شدید از برداشت بی رویه از مصالح رودخانه ای توسط شرکت های خصوصی شن و ماسه بیان کردند و بر رفع آن ها از نماینده مجلس کمک خواستند.

تاریخ انتشار خبر۳۰دی ۱۳۹۳ ساعت۱۰:۰۵

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید