۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز / هماهنگی ادارات و شهرداری برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ضروری است

اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳ در ۸:۱۹ قبل از ظهر توسط

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان سقز بابیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به شروع فصل عمرانی و اقدامات مطلوب شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز برای بهسازی و آسفالت معابر شهری، بایستی ادارات مختلف خدمات رسان و شهرداری همکاری و هماهنگی لازم را با هم داشته باشند.

صابرزارعی، افزود: : جهت جلوگیری از بروز هرگونه ناهماهنگی و وارد آمدن خسارت قابل توجه به تاسیسات زیر بنایی لازم است قبل از شروع هر گونه عملیات عمرانی این ادارات و شهرداری با هماهنگی هم و تشکیل جلسات مشترک از ایجاد مشکل برای شهروندان جلوگیری نمایند.

وی، با اشاره به اینکه، بخش زیادی از تاسیسات خدماتی محلات حاشیه شهر به صورت سنتی احداث شده و نیازمند اعتبار کلان برای بازسازی می باشد بیان کرد: وجود هماهنگی و دقت بیشتر در خاکبرداری و تسطیح معابر می تواند از ایجاد خسارت و از بین بردن شبکه های موجود جلوگیری کند.

وی تصریح کرد: نبایستی به دلیل عدم توجه به نکات ایمنی، خطای انسانی و کمبود آموزش مناسب اتفاقاتی بوجود آید که منجر به حوادث دلخراش شود.

وی در ادامه اظهار داشت:  ضروری است با اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه شاهد کاهش حوادث در بحث حفاری باشیم و همواره فرهنگ ایمنی در سرلوحه کار قرار گیرد.

زارعی در بخش دیگری از سخنان خودبا اشاره به قرار گیری تعدادی تیر برق در معابر سواره شهرستان به علت اصلاح هندسی تقاطع های موجود و خطرات ناشی از آن برای شهروندان،گفت: شرکت توزیع برق شهرستان با هماهنگی شهرداری بایستی نسبت به شناسایی و جابجایی آن ها در اسرع وقت ،اقدام نماید.

در ادامه این جلسه اعضاء ، با بیان مسائل در حوزه خدمات عمران شهری به ارائه راهکار پیرامون ایمنی در کار حفاری و تسریع در ترمیم حفاری ها پرداختند.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید