۱

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز / مسابقات کشتی فرنگی منطقه ای دانشگاه آزاد در سقز برگزار شد

اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۵ قبل از ظهر توسط

==========================================

سقز نیوز / مسابقات کشتی فرنگی منطقه ای دانشگاه آزاد در سقز برگزار شد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، درخصوص برگزاری این مسابقات، گفت: در این دوره از مسابقات تعداد ۳۶ کشتی گیر در قالب ۵ تیم از استان های اردبیل، آذربایجان های غربی و شرقی، گیلان و کردستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز برگزار شد.

بابک پاساری، افزود: این مسابقات با انجام ۶۴ کشتی پیگیری شد و در نتیجه تیم استان کردستان با ۷۷ امتیاز به مقام نخست دست یافت و تیم های اردبیل و گیلان هم به ترتیب با ۶۶ و ۵۵ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند و آذربایجان های شرقی و غربی هم به ترتیب با ۴۷ و ۴۴ در رتبه های چهارم و پنجم ایستادند.

دکتر پاساری، اظهارداشت: در انفرادی هم سامان ولی پور از کردستان، بهبود پور اسکندری از اردبیل،میعاد خادم از گیلان در وزن ۵۹ کیلو گرم اول تا سوم شدند.

همچنین در ۶۶ کیلوگرم پیام رحیمی از کردستان، امیر آریش از اردبیل و مهرداد محمدی از آذربایجان شرقی اول تا سوم شدند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم هم فرخ پری از کردستان، عبدالله اصغری از آذربایجان شرقی و سجاد لطفی از اردبیل در جایگاههای اول تا سوم ایستادند.

در ۷۵ کیلوگرم نیز مازیار علیپور از گیلان، محمد عبددلی اکیز از آذربایجان شرقی و بهداد چمن گلی از کردستان اول تا سوم شدند.

در ۸۰ کیلوگرم هم میلاد چمن گلی از کردستان اول شد، یوسف رسول زاده از آذربایجان غربی در جایگاه دوم ایستاد و محمد رضا غلام نژاد هم از گیلان سوم شد.

در وزن ۸۵ کیلوگرم نیز رحمان علیزاده از کردستان اول شد، بهزاد تقی پور از اردبیل در جایگاه دوم قرار گرفت و کامیار خضری هم از آذربایجان غربی در رتبه سوم ایستاد.

در ۹۸ کیلوگرم هم روح الله عزیز خانی از کردستان اول شد، هادی قاسمی اصل از آذربایجان شرقی در جایگاه دوم قرار گرفت و مهرزاد رمضان پناه از گیلان سوم شد.

در ۱۳۰ کیلو گرم هم بابک دژبانی آیچه از اردبیل به مقام نخست دست یافت، آرمان فندمی از کردستان دوم شد و آرمین خوشحال مرز دشتی هم از گیلان سوم شد.

در پایان این دوره از مسابقات به نفرات اول تا سوم هر وزن لوح یادبود داده شد.

شایان ذکر است دو تیم برتر این مسابقات در قالب نماینده منطقه شمال  و شمالغرب به مسابقات قهرمان کشوری کشتی فرنگی دانشگاههای آزاد اسلامی که در تهران برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

+

۱ دیدگاه

  1. ناشناس

    on خرداد ۲, ۱۳۹۳ - پاسخ

    آفرین به کشتی گیران شهرمان سقز قهرمان

پاسخ دهید