۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ دو مجروح در حادثه رانندگی در سقز

تیر ۲۵, ۱۳۹۳ در ۵:۴۱ بعد از ظهر توسط

================================================

دو مجروح در حادثه رانندگی در سقز

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه بیست و پنجم تیرماه ۹۳، یک دستگاه خودرو جیپ که از سمت سقز به سوی بوکان در حال حرکت بود در برخورد با کامیونت ایسوزو به آهن پاره تبدیل شد.

این تصادف در کیلومتر ۲ مسیر اصلی سقز بوکان در حدفاصل شهرک صنعتی سقز و روستای آلتون علیا روی داد که در نتیجه آن دو راننده خودروها که تنها سرنشینان این دو ماشین بودند بشدت مجروح اما از مرگ حتمی نجات یافتند.

ایرج گیلاسی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز در تشریح این تصادف گفت: پس از دریافت خبر این تصادف از طریق شماره تلفن ۱۲۵، بلافاصله دو دستگاه خودرو سبک و سنگین آتش نشانی با نیروی امدادی و تجهیزات به محل اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: با رسیدن نیروهای امدادی به محل امدادگران  سریعا اقدام به قطع گاز خودروی جیپ که به صورت غیر استاندارد در این خودرو نصب شده بود و هرلحظه امکان انفجار وجود داشت کردند و سپس راننده جیپ که پس از واژگونی خودرو در داخل آن گیر افتاده بود نمودند.

گیلاسی یاد آور شد، به علت برخورد شدید این دو خودرو، کامیونت ایسوزو از مسیر انحراف و از شیب کنار جاده که بیش از ۱۰ متر ارتفاع داشت به پائین افتاد اما خودرو واژگون نشد و همین موجب نجات راننده آن از مرگ شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز هم چنین اظهار داشت: دو راننده هر دو خودرو توسط امدادگران مرکز فوریت های پزشکی پس از اقدامات اولیه پزشکی در محل تصادف، جهت مداوا به بیمارستان تامین اجتماعی سقز انتقال داده شدند.

سرهنگ قاسم موسوی فرمانده پلیس راه شهرستان سقز علت این حادثه رانندگی را انحراف به چپ خودروی جیپ اعلام کرد.

تاریخ انتشار خبر ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۹:۳۰

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید