۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز / آنتن‌دهی تلفن همراه در تمام روستاهای کردستان تا پایان سال ۹۳

اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ در ۶:۵۹ بعد از ظهر توسط

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کردستان گفت: تا پایان سال ۹۳ تمام روستاهای استان کردستان زیر پوشش آنتن دهی تلفن همراه قرار می‌گیرند.

به گزارش سقز نیوز ، آزاد حکمت ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت زیرساخت‌های مخابراتی شهرستان سقز که در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد با اشاره به خدمات گسترده شرکت مخابرات در مناطق روستایی کردستان اظهار کرد: تمام روستاهای استان تا پایان سال ۹۳ زیر پوشش آنتن دهی تلفن همراه می‌روند.

وی گفت: امسال ۱۶ پروژه مخابراتی USO  در شهرستان سقز اجرا شد و آنتن دهی تلفن همراه در کل شهرستان با جدیت در دست پیگیری و در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کردستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط مخابرات در راستای دسترسی روستائیان به اینترنت تصریح کرد: امروز اینترنت یک نیاز برای تمام افراد جامعه است و بر این اساس و در راستای ارائه خدمات اینترنتی کارهای خوبی در جهت تقویت پهنای باند در استان و همچنین در روستاها صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه دسترسی روستائیان به اینترنت از اولویت‌های کاری مخابرات است گفت: در این راستا ۲۵۰ روستای استان تا دهم اردیبهشت سال آینده از اینترنت پر سرعت بهره‌مند خواهند شد.

حکمت با اشاره به اینکه  خدمات مخابرات فرا بخشی است افزود: با همکاری شهرداری‌ها و سایر ادارات خدمات رسان در سطح استان، مخابرات خدمات شایانی در سال آینده در زمینه زیر ساخت‌های مخابرات انجام خواهد داد.

وی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های در دست اجرای شرکت مخابرات کردستان تغییر ساختار پاسخگویی به مطالبات مشتریان از این شرکت است که آثار این تغییرات در استان به زودی خود را نشان خواهد داد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کردستان خاطر‌نشان کرد: تا پایان سال ۹۳ تمام روستاهای استان کردستان زیر پوشش آنتن دهی تلفن همراه قرار خواهند گرفت.

وی گفت: شهرستان سقز به لحاظ پوشش خوب تلفن همراه رتبه اول استان را در اختیار دارد.

هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است

saqqez-news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید