۰

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/۶۱ رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد سقز تدریس می‌شود

اسفند ۶, ۱۳۹۳ در ۱:۱۲ بعد از ظهر توسط

===============================================

رئیس دانشگاه آزاد سقز

۶۱رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد سقز تدریس می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با اشاره به اینکه هم اکنون ۲ هزار و ۶۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی سقز تحصیل می‌کنند گفت: ۶۱ رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد سقز تدریس می‌شود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، شهباز محسنی صبح امروز در مراسمی به مناسبت چهاردهمین سالروز تأسیس دانشگاه آزاد در سقز با اشاره به اینکه هم اکنون ۲ هزار و ۶۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی سقز تحصیل می‌کنند اظهار داشت: در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، دانشجویان بومی و غیر بومی در ۶۱ رشته به تحصیل مشغول هستند.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه آزاد سقز هم اکنون در مقاطع کاردانی و کارشناسی و در بهترین شرایط فیزیکی کلاس‌ها تحصیل می‌کنند گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در زمینی به مساحت ۴ و نیم هکتار با ۱۷ هزار متر مربع احداث شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز خاطر نشان کرد: تمام تلاش مسئولان دانشگاه آزاد این است که شرایط تحصیل برای همه علاقمندان بومی و غیر بومی شهرستان در این دانشگاه فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه این دانشگاه دارای زمین و سالن چند منظوره ورزشی بوده و از لحاظ تجهیزات کارگاهی هم به روز و مناسب است گفت: دانشگاه آزاد سقز دارای خوابگاه در داخل محوطه دانشگاه برای دانشجویان غیر بومی است و همین موضوع زمینه اطمینان خاطر اولیاء دانشجویان غیر بومی را فراهم کرده است.

محسنی با بیان اینکه برای سال آینده تصمیمات زیادی برای گسترش فضای فیزیکی و تحصیلی برای ارتقای این دانشگاه گرفته شده است، افزود: ساخت زمین چمن مصنوعی نیز در سال آینده در دست ساخت قرار می‌گیرد.

فرماندار شهرستان سقز هم در این مراسم با اشاره به اینکه به برکت نظام مقدس اسلامی ایران امروز شرایط تحصیل برای همه علاقه‌مندان در کشور فراهم شده است. گفت: پس از گذشت ۱۴ سال از راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی سقز، این دانشگاه در زمینه‌های مختلف سبب رونق تحصیل و سواد در جامعه فرهنگی سقز بوده است.

۶/اسفند/۱۳۹۳ساعت۱۳:۳۰

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید