۰

اجتماعی

سقزنیوز/۵۳ طرح در دهه فجر امسال سقز به بهره‌برداری می‌رسد

دی ۲۸, ۱۳۹۴ در ۶:۲۳ بعد از ظهر توسط

۵۳ طرح در دهه فجر امسال سقز به بهره‌برداری می‌رسد

معاون فرماندار سقز

۵۳ طرح در دهه فجر امسال سقز به بهره‌برداری می‌رسد

معاون فنی و عمرانی فرماندار ویژه سقز گفت: ۵۳ طرح با اعتبار بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال در دهه فجر در شهرستان سقز به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، صابر زارعی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت دهه فجر در فرمانداری سقز با اشاره به افتتاح ۵۳ طرح در دهه فجر امسال در این شهرستان، اظهار کرد: این طرح‌ها شامل طرح‌های عمران شهری و روستایی در سطح روستاها و شهرهای سقز و صاحب است.

وی اضافه کرد: در این ایام فرخنده ساختمان بیمه تامین اجتماعی و طرح‌های مخابراتی و کشاورزی افتتاح می‌شود.

 اسماعیل رستم‌پور، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار ویژه شهرستان سقز هم با تبریک فرا رسیدن دهه فجر، گفت: باید از تمام ظرفیت‌های سازمانی و اجرایی در کنار مردم استفاده و بهره برد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز نیز خواستار برگزاری برنامه‌هایی برای آشنایی جوانان با آرمان‌های انقلاب اسلامی به عنوان نسل‌های چهارم انقلاب شد.

حق‌رضا نادرپناه با بیان اینکه، ۱۸۸ هزار شهید، ۳۹۵ هزار جانباز و ۴۲ هزار آزاده برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم انقلاب اسلامی شده است، تاکید کرد: انقلاب با شهادت عزیزانش به پیروزی رسید و باید همواره قدر این نظام مقدس را دانست.

تشکیل ۱۱ کمیته برای اجرای برنامه‌های دهه فجر در سطح روستاها و شهرهای سقز و صاحب و برگزاری جشن‌های انقلاب در روستاها، برگزاری جشنواره فعالان برگزاری برنامه‌های دهه فجر در این جلسه بحث و بررسی و پیشنهاد داده شد.

DSC02353 [SAQQEZ-NEWS]

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید