۰

اجتماعی

سقزنیوز/۵۲ خانواده زندانی تحت پوشش حمایت از این انجمن قرار دارند

مرداد ۹, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۹ قبل از ظهر توسط

۵۲ خانواده زندانی تحت پوشش حمایت از این انجمن قرار دارند

مدیر عامل انجمن زندانیان سقز

۵۲ خانواده زندانی تحت پوشش حمایت از این انجمن قرار دارند

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز گفت، در حال حاضر ۵۲ خانواده زندانی، تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان قرار دارند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، رشید غفوری در جلسه اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز گفت: در ۴ ماه نخست امسال ۴۹ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال کمک نقدی، ۲۰ میلیون ریال بابت آزادی دو زندانی و برای برگزاری کلاس آموزشی برای زندانیان مبلغ ۱ میلیاردو ۲۰۰ هزار ریال پرداخت شده است.

وی همچنین ادامه داد: از سوی کمیته حضرت امام خمینی (ره) مبلغ ۲۴ میلیون ریال به ۲۰ خانواده زندانی کمک در اختیار انجمن قرار داده است تا از این طریق در بین آنان توزیع شود.

غفوری با اشاره به اینکه، در ماه مبارک رمضان سبد غذایی در اختیار تمام خانواده های تحت پوشش قرار گرفته است، از مردم خیر و نوعدوست خواست کمک های خود را جهت توزیع در بین خانواده زندانیان بی بضاعت در اختیار انجمن حمایت از زندانیان قرار دهند.

وی کار انجمن حمایت از زندانیان را کمک به خانواده های زندانیان بی بضاهت و تنگ دانست و ادامه داد: در همین راستا برای ۸ نفر از همسران زندانیان در موسسات خدماتی ایجاد شغل کرده است.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز ادامه داد: یک خیر بانه ای هم بابت آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد مبلغ ۱۵ میلیون ریال وجه نقد در اختیار این انجمن قرار داده است و در همین راستا یک زندانی آزاد و به آغوش خانواده اش برگشت.

فرماندار و رییس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز هم گفت: در جشن گلریزان امسال از سوی خیرین سقزی بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال کمک شد تا برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد سقزی در اخنیار ستاد دیه قرار گیرد.

علی اکبر ورمقانی در ادامه افزود: امروز در زندان های کشور ما کارهای فرهنگی، هنری، ورزشی و دینی از سوی مربیان با تجربه به زندانیان آموزش داده می شود و در همین راستا در زندان شهر سقز هم این آموزش ها برای زندانیان صورت می گیرد.

DSC05485 [saqqez news]

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید