۰

حوادث

سقزنیوز/۵ کشته و مجروح در تصادف امروز شهر صاحب

مهر ۳۰, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۵ قبل از ظهر توسط

۵ کشته و مجروح در تصادف امروز شهر صاحب

فرمانده پلیس راه سقز

حادثه رانندگی در مسیر سقز – دیواندره ۲ کشته بر جای گذاشت

فرمانده پلیس راه شهرستان سقز گفت، در یک حادثه رانندگی در مسیر سقز – دیواندره ۲ نفر در دم کشته و ۳ نفر هم بشدت مجروح شدند.

سرهنگ علی صدری در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، اظهارداشت: این حادثه ساعت ۶ و سی دقیقه بامداد امروز بین یکدستگاه پراید و وانت سایپا در کیلومتر ۱۸ مسیر اصلی سقز – دیواندره بالاتر از شهر صاحب روی داده است.

وی در تشریح تصادف ادامه داد: یکدستگاه سواری پراید که کنار جاده برای سوار کردن ۲ مسافر توقف می کند، در این حین یکدستگاه وانت سایپا از پشت سر با آنها برخورد که متاسفانه راننده پراید به نام حسین علیزاده و یک نفر از مسافران به نام حسن کریمی در دم کشته می شوند.

سرهنگ صدری افزود: در این حادثه همچنین ۳ نفر به نام های آرمان مردانی ۲۴ ساله، سروه علیزاده ۱۹ ساله و یک نفر هم که هویت آن مشخص نیست مجروح و روانه بیمارستان شدند.

فرمانده پلیس راه شهرستان سقز علت این حادثه را عدم توجه به جلو از جانب راننده وانت سایپا اعلام کرد.

گفتنی است که مجروحین این تصادف توسط مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ و کشته ها هم توسط  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز به بیمارستان امام خمینی انتقال داده شدند.

همچنین توسط پایگاه امدادی هلال احمر شهرستان سقز که در شهر صاحب است ۲ نفر از مصدومان که در داخل سواری پراید گیر افتاده بودند و نیز ۲ نفر از کشته ها که در زیر وانت سایپا بودند، رها سازی انجام شد.

اضافه می شود که در یک تصادف دیگر که دو روز پیش در مسیر سقز – بانه در حوالی روستای قبغلو به وقوع پیوست ۲ نفر کشته شدند.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید