۰

حوادث

سقزنیوز/۴ کشته و زخمی در حادثه رانندگی در سنندج

دی ۲۸, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۷ قبل از ظهر توسط

حادثه رانندگی در سنندج یک کشته و ۳ زخمی برجای گذاشت

 شب گذشته

حادثه رانندگی در سنندج یک کشته و ۳ زخمی برجای گذاشت

در یک حادثه رانندگی در گردنه صلواتآباد سنندج که بین یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه پراید روی داد، یک نفر کشته و سه نفر زخمی شدند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز و به نقل از فارس:مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت، تصادف یک دستگاه خودرو سواری پژو با یک دستگاه پراید در گردنه صلوات‌آباد، متاسفانه در این حادثه، یک نفر از سرنشینان خودرو سواری پژو فوت کرد و سه نفر مجروح شدند.

رامین اسدنژاد در مورد جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت ۲۱ امشب خبر تصادف در پایین‌تر از گردنه صلوات از طریق سامانه ۱۲۵ به این سازمان اطلاع داده شد.

وی بیان کرد: بلافاصله نیروهای ایستگاه شماره یک با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند و کار امداد‌رسانی به حادثهدیدگان این تصادف را انجام دادند.

اسدنژاد تشریح کرد: این تصادف بین دو دستگاه خودرو سواری پژو و یک دستگاه پراید رخ داد که متاسفانه در این تصادف یک نفر از سرنشینان پژو جان خود را از دست داد و نیروهای این سازمان توانستند سه نفر از سرنشینان پراید را که در داخل ماشین‌گیر کرده بودند بیرون آورند و از طریق نیروهای اورژانس به مراکز درمانی انتقال دادند.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد: پس از انتقال جسد و افراد مصدوم، کار ایمن‌سازی و بازگشایی جاده توسط نیروهای آتش‌نشانی این سازمان صورت گرفت.

وی به تمامی رانندگان توصیه کرد، بعلت لغزنده بودن سطح جادهها قوانین رانندگی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.  

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید