۰

حوادث

سقزنیوز/۳ کشته و زخمی در انفجار یک خانه مسکونی در سقز

اسفند ۸, ۱۳۹۵ در ۰:۱۸ قبل از ظهر توسط

۳ کشته و زخمی در انفجار یک خانه مسکونی در سقز

مدیر عامل آنش نشانی سقز

انفجار در یک منزل مسکونی در سقز جان ۲ نفر را گرفت

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سقز گفت، به دنبال انفجار یک باب منزل مسکونی در شهر سقز، دو نفر از ساکنان این خانه کشته شدند.

ایرج گیلاسی در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، اظهارداشت: ساعت ۲۲ و سی دقیقه امشب فردی با سامان ۱۲۵ تماس گرفت و از انفجار و به دنبال آن آتش سوزی در یک منزل مسکونی در محله نشمیلان سقز واقع در بلوار کردستان خبر داد.

وی ادامه داد: پس از دریافت این پیام، سریعا دو دستگاه خودرو همران با نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

گیلاسی گفت: پس از رسیدن نیروهای آتش نشانی به محل، فورا محل منزل مسکونی حادثه دیده ایمن سازی شد و سپس نیروها اقدام به عملیات آواربرداری و امداد و نجات کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز اظهارداشت: متاسفانه در این حادثه دو نفر از سرنشینان منزل مسکونی که مرد بودند به علت شدت انفجار خانه در دم کشته شدند و یک مرد دیگر هم بشدت زخمی شده است.

وی علت این حادثه را در دست بررسی اعلام کرد.

رئیس ناحیه گاز رسانی سقز هم در باره وقوع این حادثه به سقزنیوز، گفت: پس از دریافت پیامی مبنی بر انفجار و آتش سوزی در یک منزل مسکونی در محله نشمیلان، نیروهای این ناحیه گاز رسانی به محل اعزام شدند.

کمال رضایی اظهارداشت: پس از رسیدن عوامل شرکت گاز به محل و بررسی منزل مسکونی، مشخص شد که در این خانه انفجار روی داده است.

وی ادامه داد: انفجار گاز بیشتر به صورت عرضی می باشد و در این خانه با توجه به مشاهدات اجسام و دیوار، شیوه انفجار به صورت عمودی بوده که این نشان می دهد انفجار به علت نشت گاز روی نداده است.

رضایی افزود: با بررسی بیشتر محل حادثه توسط کارشناسان این اداره، به زودی علت حادثه اعلام خواهد شد.

رئیس ناحیه گاز رسانی سقز در ادامه گفت: در طبقه دوم این واحد مسکونی یک خانواده ۴ نفره هم زندگی می کردند که خوشبختانه به آنان هیچ گونه آسیبی وارد نشده است.

گفتنی است صدای انفجار در این منزل مسکونی به حدی بوده است که صدای آن تا محلات نزدیک هم شنیده شده است.

عکس ها از سایت “ده نگی شار”

برچسب‌ها, , , , , ,

پاسخ دهید