۰

حوادث

سقزنیوز/۲ کشته و زخمی در تصادف رانندگی در سقز

دی ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۹ قبل از ظهر توسط

رئیس مرکز فوریت های پزشکی سقز

۲ کشته و زخمی در تصادف رانندگی در سقز

رئیس مرکز فوریت های پزشکی سقز گفت، در تصادف مسیر اصلی سقز – دیواندره  یک نفر کشته و یک نفر هم زخمی شد.

سلیمان خضری در باره این تصادف به سقز نیوز، گفت: پس از تماس مردمی با سامان ۱۲۵ این مرکز یک دستگاه آمبولانس همراه با تکنسین به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: با رسیدن نیروها به محل مشخص شد که بر اثر واژگونی یکدستگاه سواری پژو، یک نفر در دم کشته و فرد دیگری هم از سرنشین این خودرو زخمی شده است.

خضری ادامه داد: فرد مجروح شده توسط آمبولانس این مرکز و فرد کشته شده هم توسط آمبولانس پایگاه امدادی هلال احمر به بیمارستان امام خمینی سقز انتقال داده شدند.

سلیمان خضری همچنین اعلام کرد: خودور حامل ۴ معلم بخش زیویه سقز در صبح امروز در مسیر صاحب – گلتپه از پل  یاپشخان سقوط کرد که متاسفانه سرشنیان و راننده زخمی و به بیمارستان امام خمینی(ره) سقز منتقل شدند.

وی اضافه کرد: در بلوار کردستان نیز روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با وانت بار راننده پراید به دلیل نارسایی قلبی در گذشت.

سرهنگ کریم ویسی هم در باره این تصادف افزود: خودرو پژو به دلیل عدم توجه راننده به جلو و پس از برخورد با فلاور باکس کنار جاده واژگون شده است.

وی اعلام کرد: این تصادف شب شنبه در ۱۱ کیلومتری مسیر سقز دیواندره و در نزدیک شهر صاحب به وقوع پیوست.

سلیمان خضری همچنین اعلام کرد:خودور حامل ۴ معلم بخش زیویه سقز در روزجاری در مسیر از پل  یاپشخان سقوط کرد که متاسفانه سرشنیان و راننده زخمی وبه بیمسارستان امام خمینی(ره) سقز منتق شدند.

وی اضافه کرد:در بلوار کردستان نیز روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با وانت بار راننده پراید به دلیل سکته قلبی در گذشت.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید