۰

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز /۲۲ شهروند سقزی خوش حساب با شهرداری تجلیل شدند

خرداد ۲۸, ۱۳۹۳ در ۳:۵۱ قبل از ظهر توسط

================================================

توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر صورت گرفت

۲۲ شهروند سقزی خوش حساب با شهرداری تقدیر شدند

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، ۲۲ نفر از شهروندان سقزی که در سال گذشته عوارضات نوسازی ملک خود را به موقع پرداخت کرده بودند به قید قرعه مورد تقدیر قرار گرفتند.

رییس شورای اسلامی شهر سقز  گفت: در اجرای مصوبه شماره ۵۸/۴ مورخ دوازدهم بهمن ماه سال ۹۲ ، شورای اسلامی شهر، مصوب شد به منظور تشویق مردم در پرداخت به موقع عوارضات، به ویژه عوارض نوسازی هدایایی در نظر گرفته شد.

نظام غفاری افزود: این قرعه کشی به صورت رایانه ای و با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهر، شهرداری و نمایندگان رسانه های جمعی در سقز صورت گرفت.

رییس شورای اسلامی شهر سقز اظهار داشت: قرار است امسال نیز از افرادی که تا ۲۵ اسفند ماه موفق به پرداخت عوارضات خود شوند، تعداد بیش تری مورد تشویق قرار گیرند.

وی در ادامه افزود: افرادی که سال گذشته تا تاریخ بیست و پنجم اسفند موفق به پرداخت عوارض خود شده بودند، پس از قرعه کشی از بین آنان، این ۲۲ نفر به مناسبت گرامی داشت ۲۲ بهمن انتخاب شدند.

شهردار سقز هم در این مراسم با تقدیر از مردم شهر سقز در همکاری با شهرداری در پیش برد کارهای عمران شهری گفت: امسال چندین طرح و پروژه شهری ازجمله احداث یک بلوار ۴۵ متری با یک دهنه پل بزرگ بر روی رودخانه این شهر در حدفاصل تصفیه خانه فاضلاب شهر و پل اصلی در دست اجرا است.

ضیاالدین نعمانی افزود: با توجه به شروع فصل عمرانی و اقدامات مطلوب شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز برای بهسازی و آسفالت معابر شهری، در سالجاری برنامه های خوبی برای خدمت به همشهریان سقزی در دستور کار است.

وی اظهارداشت: این افراد از بین ۱۶هزار خانوار سقزی خوش حساب که در پرداخت عوارضات نوسازی شهرداری را برای اجرای کارهای عمرانی کمک کرده اند انتخاب شدند.

شهردار سقز اضافه کرد: برای سال ۹۳ هم برای تمام کسانی که به موقع عوارضات خود را به شهرداری پرداخت کنند جوایز ارزنده ای در نظر گرفته خواهد شد.

در ادامه این مراسم با اهدای لوح سپاس و یک عدد ربع سکه بهار آزادی از علی شریفی، امین ملازاده، عبدالله یوسف زاده، مصطفی کریمی، امجد فرج زاده، فرزادرضایی، کبری برزوئی، سید عبدالکریم علیپور، عثمان کریمی، رحیم زینتی، محمود زارعی، صغری محمد سلطانی، عمر محمد پناه، رشید کریمی، کریم فرجی، علی فیض نژاد، دکتر بابک گلباغی، خسرو اردلانی، وجیه پرانیده، رحمان مروتی، افشین رحمانی و  عطاا..محمودیان تجلیل و قدر دانی شد.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید