۱

اجتماعی

سقزنیوز/ پل روگذر در بلوار کردستان سقز افتتاح شد

مهر ۱۸, ۱۳۹۵ در ۴:۳۰ بعد از ظهر توسط

پل روگذر در بلوار کردستان سقز افتتاح شد

با حضور مسئولان

پل روگذر در بلوار کردستان سقز افتتاح شد

پل تقاطع غیر همسطح بلوار کردستان سقز با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، شهردار سقز در آیین افتتاح این طرح گفت: جهت تشخیص نقاط ترافیکی شهری سقز پس از مطالعات و بررسی های کارشناسی شرکت شمسینه راه تبریز ، اجرای این طرح را پیشنهاد داد.

ضیاالدین نعمانی اجرای این طرح را نقش اساسی در روان سازی ترافیک در بلوار کردستان برشمرد و افزود: با افتتاح این پل شاهد کاهش سوانح رانندگی در مسیر یاد شده خواهیم بود.

وی اضافه کرد: این طرح از محل سهم شهرداری از مغازه های مجتمع تجاری آزادی به ارزش افزون بر ۶۰ میلیارد ریال اجرا شده است.

نعمانی با بیان اینکه، این طرح توسط شرکت پاسارگاد ساخته شده است اظهار داشت: این سومین طرح است که با مشارکت و سرمایه گذاری این شرکت انجام شده و در دست انجام است.

شهردار سقز، ساخت مجتمع فرهنگی هنری، مجتمع تجاری، ساختمان پزشکان و پل که وه سوار را از دیگر طرح هایی برشمرد که با مشارکت بخش خصوصی در دست اجرا است.

وی عنوان کرد: از دیگر طرح های در دست اقدام توسط شهرداری سقز، پارک جنگلی تپه مالان، ساماندهی ورودی بوکان و دو بانده کردن آن و ساخت ترمینال شهر و شهرک صنوف آلاینده است.

شهردار سقز با بیان اینکه، ایجاد در آمد پایدار از رویکردهای اصلی شهرداری سقز است، خواستار تسهیل در سرمایه گذاری از سوی مدیران استان شد.

در این آیین ماموستا عبدالرحمان حسین زاده، امام جمعه  سقز هم از تلاش شرکت خصوصی، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز و مسئولان استانی و شهرستانی تقدیر کرد.

وی از مسئولان خواست در راستای خدمات هرچه بیشر به مردم تلاش کنند و در جهت ایجاد اشتعال نیز همکاری کنند.

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم از مسئولان استانی خواست تا در هدایت سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در سقز تلاش کنند.

محسن بیگلری در ادامه با اشاره به گستردگی کار شهرداری، از مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز برای به سرانجام رساندن طرحهای شهری تقدیر کرد.

وی افتتاح این پروژه را یکی از کارهای زیربنایی برای شهر سقز از سوی شهرداری دانست که در آینده برای کاهش بار ترافیکی بسیار موثر خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان هم از مجموعه تلاش های مسئولان بخش خصوصی و دولتی برای عمران و آبادانی سقز تقدیر کرد.

حسین فیروزی حمایت از بخش خصوصی را باعث تولید ثروت ، ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری برای اجرای طرح های دیگر در سطح استان کردستان دانست.

فرماندار سقز در مراسم افتتاح پل کردستان: خدمت به مردم را اولویت اصلی مسوولان دانست و گفت: مشارکت بخش خصوصی در روند توسعه سقز مثال زدنی است و این شهر به مدلی از توسعه از سوی دولت تبدیل شده است.

علی اکبر ورمقانی، فرماندار سقز هم مردم سقز را مردمی همدل و همراه و بی نظیر توصیف و تصریح کرد: این مردم شایسته بهترین خدمات هستند.

باقی رحمانپور رئیس شورای اسلامی سقز هم اظهار داشت: خدمات رسانی به مردم در حاشیه شهر به جد در ستور کار شورا و شهرداری قرار دارد.

در آیین بهره برداری از این طرح مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان کردستان و مدیر کل دفتر امور شهری استانداری نیز حضور داشتند.

برچسب‌ها, , , ,

+

۱ دیدگاه

  1. ناشناس

    on آبان ۱۵, ۱۳۹۵ - پاسخ

    ساخت این پل که ۵۰ مترم نمیشه چه لزومی داشت؟؟؟؟از این مهندسای با سواد شورای شهر میخوام جواب بدن!!!!!!!

پاسخ دهید