۰

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/ پروژه‌های مسکن مهر سقز کمبود فضای آموزشی دارد

اسفند ۶, ۱۳۹۳ در ۱:۰۳ بعد از ظهر توسط

===============================================

فرماندار سقز

پروژه‌های مسکن مهر سقز کمبود فضای آموزشی دارد

فرماندار شهرستان سقز با بیان اینکه در حاشیه پروژه‌های مسکن‌ مهر در سقز با کمبود فضای آموزشی روبرو هستیم، در این راستا از مسکن و شهرسازی خواست برای رفع این مشکل راهکارهای خود را به آموزش و پرورش ارائه کند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، علی اکبر ورمقانی صبح امروز در هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سقز با اشاره به خدمات مدیریت آموزش و پرورش سقز در زمینه‌های مختلف آموزشی اظهار داشت: آموزش و پرورش منشاء خیر و برکت برای کشور بوده و هست و حمایت از این دستگاه عظیم آموزشی سبب تحول فرهنگی و علمی در جامعه می‌شود.

وی گفت: آموزش و پرورش زمانی موفق است که از هر لحاظ تامین باشد و این مهم جز با همکاری خیران، اولیاء دانش آموزان و دولت محقق نمی‌شود.

فرماندار شهرستان سقز با بیان اینکه در آستانه سال نو قرار داریم، بر برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان و برگزاری کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان بی‌بضاعت تاکید کرد.

وی گفت: باید در مدارس زمینه تحصیل دانش آموزان به بهترین شیوه ممکن محقق شود و این امر با همکاری مدیریت آموزش و پرورش، مدیران و معلمان مدارس در سقز بسیار رو به رشد بوده است.

ورمقانی با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد در کمیته برنامه ریزی سال آینده برای طرح‌های نیمه تمام آموزش در سقز اعتبارات ویژه اختصاص داده شود به وجود لکه‌های آموزشی در سطح شهر که در ۵۲ نقطه سقز قرار دارد اشاره و بر تعیین تکلیف این لکه‌های آموزشی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه در حاشیه پروژه‌های مسکن‌ مهر در سقز با کمبود فضای آموزشی روبرو هستیم، در این راستا از مسکن و شهرسازی خواست برای رفع این مشکل راهکارهای خود را به آموزش و پرورش ارائه کند تا درباره آن تصمیم گیری شود.

۶/اسفند/۱۳۹۳ساعت۱۱:۲۲

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید