۰

ورزشی

سقزنیوز/ ورزشکار سقزی به اردوی تیم ملی دعوت شد

مرداد ۳۱, ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۱ بعد از ظهر توسط

ورزشکار سقزی به اردوی تیم ملی دعوت شد
رییس اداره ورزش و جوانان سقز
ورزشکار سقزی به اردوی تیم ملی دعوت شد
رییس اداره ورزش و جوانان سقز گفت، سیاوش محمدی کاراته کای سقز به اردوی تیم ملی دعوت شد.
به گزارش سایت خبری سقز نیوز، فرزاد خاکی امروز دوشنبه در گفتگو با خیرنگاران گفت: با دعوت فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، این ورزشکار دعوت شده است و سوم شهریور ماه در رقابت انتخابی تیم ملی شرکت خواهد کرد.
خاکی ادامه داد: رقابت انتخابی تیم ملی رده های سنی نوجوانان، جوانان و امیدهای پسران ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه سوم شهریور ماه در سالن شهید کبکانیان تهران میان نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در رده سنی نوجوانان سیاوش محمدی در وزن -۵۷ کیلوگرم از شهرستان سقز جزو نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی می باشد.
خاکی گفت: سعید نعمتی در رده سنی امید در وزن – ۵۵ کیلوگرم ، محمد فراز فرجی در وزن -۷۵ کیلوگرم و علیرضا هدایتی در وزن -۸۴ کیلوگرم دیگر نمایندگان استان کردستان می باشند که به اردوی تیم ملی دعوت شده اند.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز افزود: بعد از رقابت بین افراد دعوت شده، نفرات اول و دوم در اردوی تیم ملی خواهند ماند.
وی اظهارداشت: در حال حاضر ۱۴ هزار ورزشکار سازمان یافته با بیمه ورزشی در ۴۰ هیئت ورزشی در این شهرستان فعالیت دارند که ۳۵۰ نفر آنان در رشته کاراته ورزش می کنند.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید