۰

اجتماعی

سقزنیوز/ نماینده مردم سقز و بانه، مردم در انتخابات همدلی و هم‌زبانی خود با دولت و نظام را به نمایش گذاشتند

فروردین ۴, ۱۳۹۵ در ۰:۰۴ قبل از ظهر توسط

نماینده مردم سقز و بانه، مردم در انتخابات همدلی و هم‌زبانی خود با دولت و نظام را به نمایش گذاشتند

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه اقتصادی رهبری در شعار امسال ملموس است

.به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محسن بیگلری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: نامگذاری سال حول محور اقتصادی و آن هم از جنس اقتصاد مقاومتی نشان از آن دارد که رهبر معظم انقلاب دغدغه اقتصاد کشور و معیشت مردم را دارند.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب از مسئولان انتظار دارند که برای بهبود وضعیت معیشت مردم و اقتصاد کشور تلاش کنند.

به گفته بیگلری، هماهنگی و هم‌افزایی دولت و مجلس نیز به تحقق شعار امسال کمک می‌کند لذا می‌طلبد دولت و مجلس در کنار هم باشند و با برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت می‌توان این موضوع را تحقق بخشید.

وی تصریح کرد: برای کمک به وضعیت به اقتصادی کشور، ضمن تلاش برای تولید بیشتر و سوق دادن مردم به سمت استفاده از تولیدات داخلی، کیفیت محصولات هم افزایش پیدا کند تا مردم نسبت به خرید آنها استقبال بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس تصریح کرد: سرمایه‌گذاران داخلی نیز با سرمایه‌گذاری در بخش تولید می‌توانند نقش موثری در تحقق شعار امسال داشته باشند لذا باید آنها کمک کنند تا به‌جای وارد کردن کالای وارداتی، تولیدات داخلی باکیفیت بالا بیشتر شود و در بهبود اقتصاد و شرایط معیشت مردم کشور ایفای نقش کنند.

وی با یادآوری شعار سال گذشته با عنوان “همدلی و هم‌زبانی، ملت و دولت”، گفت: مهم‌ترین مسئله کشور در سال گذشته بحث برجام و انتخابات بود که دولت با تحقق برجام در راستای این شعار عمل کرد چرا که نقش آن در زندگی مردم ملموس خواهد بود.

بیگلری همچنین گفت: مردم نیز با حضور باشکوه در انتخابات همدلی و هم‌زبانی خود با دولت و نظام را به نمایش گذاشتند و با وجود فشارهایی که از جانب دشمنان در قالب شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی به مردم وارد می‌شد تا مشارکت آنان را کم‌رنگ کنند اما باز مردم در صحنه حضور یافتند.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس در پایان گفت: شعارهایی که رهبر معظم انقلاب در اوایل سال و در پیام‌های نوروزی عنوان می‌کنند، نقشه راهی برای مسئولان و مردم است و همه باید با کمک هم به نحوی عمل کنند که این نقشه‌ها را به منصه ظهور و عمل برسانند.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید