۰

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/ نمایشگاه بزرگ کتاب در سقز دایر شده است

آبان ۱۸, ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۶ قبل از ظهر توسط

===============================================

رئیس کتابخانه عمومی سقز

خادمان کتاب در شهرستان سقز تجلیل می‌شوند

سقز نیوز: رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سقز با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در این شهرستان به مناسبت بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی گفت: در حاشیه برپایی این نمایشگاه از خادمان کتاب در شهرستان سقز تجلیل می‌شود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محمدجلیل سیدی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب شهرستان سقز اظهار کرد: در حاشیه برپایی این نمایشگاه از خادمان کتاب در شهرستان سقز تجلیل می‌شود.

وی گفت: نمایشگاه کتاب شهرستان سقز به مناسبت بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به مدت ۱۲ روز از امروز تا ۳۰ آبان ماه برپاست.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سقز  تصریح کرد: مراسم تقدیر از خادمان کتاب شامل اعضا نمونه، کتابدار نمونه، مسئولان و اداراتی که تعامل و همکاری بیشتری با اداره کتابخانه‌ها داشته‌اند هم در حاشیه برپایی این نمایشگاه برگزار می‌شود.

وی گفت: در حاشیه برپایی این نمایشگاه همچنین از دو نفر از خبرنگارانی که در طول سال برنامه‌های انجمن کتابخانه های عمومی را پوشش داده‌اند تجلیل می‌شود.

سیدی برنامه های نقد کتاب، بازدید دانش آموزان از کتابخانه، اعزام کتابدار به مدارس، اجرای طرح امانتی کتاب به مدارس حاشیه شهر و اجرای طرح نشاط را از جمله دیگر برنامه‌هایی عنوان کرد که در هفته کتاب در سقز برگزار خواهد شد.

وی با تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سقز و انتشارات محمدی برای برگزاری این نمایشگاه گفت: کتاب‌های این نمایشگاه با ۱۵ درصد تخفیف به دوستداران کتاب عرضه می‌شود.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سقز افزود: در نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان سقز که در گرامی داشت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران دایر شده است، ۱۵ هزار جلد کتاب در ۵ هزار عنوان در معرض دید عموم مردم قرار می‌گیرد.

وی گفت: این نمایشگاه از امروز تا پایان آبان ماه در محل یاد شده دایر و در دو تایم زمانی صبح و عصر پذیرای علاقمندان کتاب است.

تاریخ انتشار خبر ۱۸ آبان ۱۳۹۳ساعت ۱۴:۵۶

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

 

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید