۰

ورزشی

سقزنیوز/ موی تای کاران سقزی در مسابقات کشوری ۷مدال گرفتند

بهمن ۳, ۱۳۹۴ در ۳:۰۴ بعد از ظهر توسط

موی تای کاران سقزی در مسابقات کشوری ۷مدال گرفتند

رئیس اداره ورزش و جوانان سقز

موی تای کاران سقزی در مسابقات کشوری ۷مدال گرفتند

رئیس اداره ورزش و جوانان سقز گفت، موی تای کاران این شهرستان در مسابقه قهرمان کشوری انتخابی تیم ملی سه مدال طلا، یک نقره و سه برنز کسب کردند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، فرزاد خاکی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران افزود: در این مسابقه جمال مدنی ، کاوه سلیمانی و حسین کرمی موفق به کسب مدال طلا ، نیما وکیلی مدال نقره، کاوان آزادی، فرشاد فاروقی و یاسین احمدی نیز موفق به کسب مدال برنز شدند.

وی اضافه کرد: در این دور از مسابقات که در یکم و دوم بهمن ماه جاری در تهران برگزار شد، بهنام بابامیری و عطا فلاحی به عنوان مربی تیم استان کردستان این تیم را همراهی می کردند.

یحیی غلامی دبیر هیات ورزش های رزمی شهرستان سقز هم اعلام کرد: در این مسابقه ۱۵۰ ورزشکار در قالب ۱۷ تیم از سراسر کشور در اوزان مختلف باهم به رقابت پرداختند و  تیم ملی موی تای، در سال ۱۳۹۵ به مسابقات موی تای کشور ویتنام اعزام خواهند شد.

وی گفت: آخرین مرحله دور رفت مسابقات لیگ برتر کاراته  آینده سازان  در تاریخ دوم بهمن در بخش بانوان در سنندج  برگزار گردید در این مسابقات تیم  سقز در بخش بانوان در دو نوبت صبح و عصر با غلبه بر تیم های دهگلان با نتیجه ۳۳ بر۱ و هیات سنندج ۲۴ بر۴ همچنان در صدر جدول باقی ماند.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید