۰

اجتماعی

سقزنیوز/ ضرورت بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه پایدار در سقز

مرداد ۳, ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۳ بعد از ظهر توسط

ضرورت بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه پایدار در سقز

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار سقز تأکید کرد

ضرورت بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه پایدار در سقز

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار سقز با بیان اینکه این شهرستان از ظرفیت بالایی در حوزه‌های مختلف برخوردار است، گفت: این ظرفیت‌ها موتور محرکه خوبی برای تحقق توسعه پایدار در سقز است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، از سقز کامیل کریمیان صبح امروز در دیدار فرماندار سقز با جمعی از اصولگرایان و اصلاح‌طلبان این شهرستان اظهار کرد: نشست حاضر که ترکیبی از نگرش‌ها و عقاید مختلف و متنوع در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است نشان می‌دهد که شهرستان سقز از ظرفیت بالایی در حوزه‌های مختلف برخوردار است.

وی با تأکید بر بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه این شهرستان گفت: ظرفیت‌های خوبی در سقز وجود دارد که می‌تواند موتور محرکه خوبی برای تحقق توسعه پایدار در این شهرستان باشد.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار سقز در ادامه بر تعامل و همبستگی بیش از پیش گروه‌های سیاسی به منظور فراهم کردن بسترهای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم تأکید کرد و افزود: گروه‌های سیاسی باید آستانه تحمل بالایی داشته باشند و حرکت در این زمینه یک هنر است.

کریمیان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: رهبر انقلاب فرموده‌اند، «من اصولگرای اصلاح‌طلب هستم و دعوای این دو جناح را قبول ندارم و باید در راستای توسعه کشور با هم و در کنار هم گام بردارند».

گفتنی است، اهمیت چند صدایی در جامعه، توجه به چرخش نخبگان در بحث انتصاب‌ها و استفاده از نیروهای بومی، نظارت بر ادارات، توجه بیشتر شهرداری و شورا در خصوص اجرای طرح‌های عمرانی، اجرای زیر گذر در سه راهی آرامستان آیچی، ضرورت تسریع در راه‌اندازی استخر، حفظ سرمایه‌های اجتماعی، تلاش بیشتر دولت برای رفع مشکلات اجتماعی، اهمیت وجود رسانه‌های آزاد برای پیگیری مسایل و مشکلات، حمایت از جریان آزاد اطلاعات، بازدید سرزده از اداره‌ها و توسعه نهادهای مدنی از جمله مواردی بود که در این جلسه توسط اصولگرایان و اصلاح‌طلبان مطرح شد و ضمن اظهار خرسندی و تشکر از فرماندار سقز برای برگزاری این نشست بر ادامه آن و بررسی مسائل و مشکلات شهرستان به صورت کارگروه‌های تخصصی تأکید کردند.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید