۱

اجتماعی

سقزنیوز/ سقز سرآمد خیرات خیرین استان کردستان است

شهریور ۲۱, ۱۳۹۵ در ۳:۳۴ بعد از ظهر توسط

سقز سرآمد خیرات خیرین استان کردستان است

مدیر کل کمیته امداد کردستان

سقز سرآمد خیرات خیرین استان کردستان است

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان گفت، کمیته امداد شهرستان سقز همیشه یکی از شهرستان های موفق استان در اهدای خیرات به کمیته امداد جهت توزیع در بین نیازمندان بوده است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، موسی نژاد که ظهر امروز به منظور بازدید از نحوه ذبح دام و توزیع آن در روز جشن قربان به سقز، سفر کرده بود افزود: کمیته امداد شهرستان سقز همواره یکی از شهرستان های موفق در خدمت به نیازمندان واقعی جامعه بوده است.

وی در ادامه اظهار کرد: قربانی کردن یکی از کارهای دینی و فرهنگی مردم کردستان است که در این روز عش خود را به اسلام راستین به نمایش می گذارند.

موسی نژاد افزود: با همکاری خوب مردم استان کردستان، دهیاران و اعضای شورای اسلامی در روستاها امروز قربانی کردن و ذبح دام صورت می گیر و گوشت قربانی در بین نیازمندان توزیع می شود.

مدیر کل استان کردستان گفت: هنر ما در این است که خیرات مردم مومن و خداجوی استان را به دست نیازمندان واقعی جامعه برسانیم و خوشبختانه این مهم از سوی همکارانمان در کمیته امداد به خوبی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: در استان کردستان نزدیک به یکهزار نفر بیمار زمین گیر و صعب العلاج و ۲ هزار کودک زیر ۶ سال داریم که به سوء تغذیه مبتلا هستند که در این راستا از مردم خوب و خیر استان کردستان انتظار داریم همچون گذشته کمیته امداد را در کمک به این نیازمندان یاری کنند.

موسی نژاد ادامه داد: بر اساس آمارهای موجود در سال گذشته مردم کردستان ۲ میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان تنا در زمینه نذورات به کمیته امداد کمک کردند که سهم شهرستان سقز از این میزان ۴۰ درصد بوده است.

وی با تقدیر از خیرین که همواره کمیته امداد را در راستای کمک به نیازمندان واقعی جامعه یاری نموده اند، بر ادامه این کمک ها در جهت دستگیری از نیازمندان سطح استان تاکید کرد.

برچسب‌ها, , , ,

+

۱ دیدگاه

  1. الهام

    on فروردین ۷, ۱۳۹۶ - پاسخ

    سلام…خیلی سخته ک میخوام ایناروبگم میدونم ک ازمن بدبختر خیلی زیاده و ای کاش خودم درحدی بودم ک بتونم کمک کنم ولی خودم خیلی ب کمک نیاز دارم یه دختر ۲۱ساله هستم و میخوام ازدواج کنم ولی توان خرید جهیزیه ندارم و نمیخوام جلو همسرم و خانوادش ک رسمشونه عروس جهاز ببره کم بیارم پدرم بازشنسته اموزش و پرورشه حقوقش اونقد نیس چون تعدادمونم زیاده خرجمون زیاده حتی اگه بشه وام ازدواجمو زود بدن بازم کمک زیادیه هرچند منم جهاز کامل نمیخوام بخرم ولس اون چهارتیکه روکه میخوام ببرم بتونم بخرم…..توروخدا کمکم کنید از ی طرفم دارم دانشگاهمو ول میکنم بخاطر خرجش

پاسخ دهید