۱

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/ ساخت ۲۵ سایت BTS شهرستان سقز در مرحله اتمام است

دی ۲۴, ۱۳۹۳ در ۲:۴۷ بعد از ظهر توسط

================================================

رئیس مخابرات سقز

ساخت ۲۵ سایت BTS شهرستان سقز در مرحله اتمام است

رئیس مخابرات شهرستان سقز گفت: به منظور تقویت زیر ساخت‌های مخابراتی شهرستان سقز، ۲۵ سایتB.T.S در نقاط مختلف شهرستان در مرحله اتمام ساخت است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، کریم محمدی صبح امروز در جلسه شورای فناوری شهرستان سقز که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: به منظور تقویت زیر ساخت‌های مخابراتی شهرستان سقز، ۲۵ سایتB.T.S در نقاط مختلف شهرستان در مرحله اتمام ساخت است که برای راه اندازی این سایت‌ها تا کنون بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه برای راه‌اندازی این سایت‌ها تا کنون بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است گفت: با راه‌اندازی سایت‌های یاد شده قدرت آنتن دهی و ارتباط تلفن‌های بی سیم و همراه شهرستان ارتقا می‌یابد.

رئیس مخابرات شهرستان سقز تصریح کرد: هزینه سیستم های مخابراتی با توجه به فنی بودن آن بسیار بالا است و برای اتمام ۲۵ سایت نامبرده بالغ بر ۴۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیشتر این سایت‌ها دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسند گفت: احداث و راه اندازی هر سایت مخابراتی(B.T.S) طبق آخرین برآوردهای کارشناسی حدود ۲ میلیارد ریال هزینه برای مخابرات در بر خواهد داشت.

محمدی افزود: ۱۵ روستای شهرستان سقز به دلیل نداشتن تلفن ثابت در حال حاضر از امکانات اینترنت بی‌بهره هستند که به زودی برای برطرف کردن این کمبود هم چاره اندیشی می‌شود.

وی، با اشاره به اقدامات مخابرات شهرستان سقز برای تقویت زیر ساخت‌های مخابراتی تأکید کرد: ۲۸ سایت تلفن همراه در شهرستان سقز در حال ارائه خدمات هستند که ۱۹ سایت آن در محدوده شهری و ۹ سایت در روستاها و مسیرهای بین جاده‌ای است.

تاریخ انتشار خبر ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۰

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

+

۱ دیدگاه

  1. ناشناس

    on دی ۲۵, ۱۳۹۳ - پاسخ

    از تلاش های اداره مخابرات تقدیر می شود.

     

پاسخ دهید