۰

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/ دوره آموزش اسکان اضطراری در هلال احمر شهرستان سقز برگزار شد

بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۸ قبل از ظهر توسط

=================================================

رئیس جمعیت هلال احمر سقز

دوره آموزش اسکان اضطراری در هلال احمر شهرستان سقز برگزار شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سقز از برگزاری دوره تخصصی اسکان اضطراری، حمایت روانی و تغذیه اضطراری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، عبدالرحمن بهرامی در حاشیه برگزاری دوره آموزش تخصصی اسکان اضطراری در هلال احمر شهرستان سقز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، اظهار داشت: این دوره آموزشی به صورت جداگانه برای امدادگران پسر و دختر در سقز در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه آموزش یکی از اصول کاری جمعیت جمعیت هلال احمر برای امدادگران است گفت: این دوره آموزشی از ۲۵ بهمن ماه آغاز شده و تا ۶ اسفند امسال ادامه خواهد داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سقز تصریح کرد: دوره حاضر که در جمعیت هلال احمر سقز در حال برگزاری قبلا به صورت متمرکز در مرکز استانبرگزار می‌شد و این برای نخستین بار است این دوره تخصصی در سقز برگزار می‌شود.

وی گفت: جمعیت هلال احمر یکی از دستگاه‌های موثر در امداد رسانی است و این جمعیت همواره برای بالا بردن سطح آگاهی اعضای خود این دوره‌ها را برگزار می‌کند.

بهرامی استقبال امدادگران شهرستان سقز را از دوره‌های آموزشی خوب توصیف کرد و افزود: امدادگران جمعیت هلال احمر سقز همواره در آمادگی کامل برای امدادرسانی سوانح و حوادث طبیعی و غیر طبیعی هستند.

بهرامی خاطرنشان کرد: شهرستان سقز در مسیر کریدور شمال‌غرب به جنوب کشور قرار دارد و به همین خاطر محورهای مواصلاتی شهرستان همیشه شاهد حوادث مختلف جاده‌ای است و بر همین اساس نیروهای امدادی این جمعیت در طول شبانه روز و به صورت کشیک در این مسیرها در حال آماده باش هستند.

تاریخ انتشار خبر۲۹بهمن۱۳۹۳ساعت۱۳:۰۸

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

پاسخ دهید