۰

فرهنگی هنری

سقزنیوز/ برپایی نمایشگاه نقاشی در سقز

فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ در ۹:۵۱ بعد از ظهر توسط

برپایی نمایشگاه نقاشی در سقز

هنرمند سقزی نمایشگاه نقاشی برگزار کرد

بانوی هنرمند سقزی اقدام به برپایی نمایشگاهی از آثارش در نگارخانه ارشاد اسلامی سقز کرده است

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، شیوا فتوحی تعداد ۵۰ تابلوی نقاشی را که با استفاده از تکنیک های رنگ روغن، قیر و نفت، مداد و آبرنگ استفاده کرده است را در برابر دیدگان عموم قرار داده است.

این هنرمند نقاش با اشاره به اینکه این نمایشگاه چهارمین نمایشگاه انفرادی وی می باشد اظهارداشت: تا کنون در ۶ نمایشگاه گروهی نیز آثارش را به معرض دید تماشای مردم گذاشته است.

وی در ادامه گفت: تاکنون یک نمایشگاه انفرادی را در تهران و بوکان برگزار نموده ام و تلاش می کنم امسال با کارهای جدید در نمایشگاهای نقاشی شرکت نمایم.

فتوحی افزود: آثار نقاشی هایم را در جشنواره ملی هنرهای تجسمی ایلام در سال های ۸۹ و ۹۰ و جشنواره بین المللی تجسمی گرگان در سال ۸۶ به نمایش گذاشته ام.

این هنرمند سقزی کسب رتبه سوم جشنواره استانی در رشته نقاشی اداره کل اوقاف استان کردستان، رتبه دوم در جشنواره یک روز با نقاشی در سال های ۸۸ و ۸۹، رتبه دوم رشته طراحی در جشنواره یک روز با نقاشی سال ۹۳ و کسب رتبه نخست بخش نقاشی در دومین جشنواره استانی جلوه های فرهنگی و هنری نماز کامیاران را در کارنامه هنری خود دارد.

خانم فتوحی که متولد سال ۶۸ سقز است، دارای دیپلم نقاشی و فوق دیپلم گرافیک می باشد و از سال ۸۹ به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت دارد.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

 

پاسخ دهید