۰

ورزشی

سقزنیوز/ از پیراهن و لوگوی تیم فوتسال کردستان رونمایی شد

فروردین ۱۷, ۱۳۹۶ در ۹:۲۶ قبل از ظهر توسط

سقزنیوز/ از پیراهن و لوگوی تیم فوتسال کردستان رونمایی شد

رییس اداره ورزش و جوانان سقز

از پیراهن و لوگوی تیم فوتسال کردستان رونمایی شد

رییس اداره ورزش و جوانان سقز گفت، مراسم رونمایی از پیراهن و لوگوی تیم فوتسال ساکا پخش  کردستان (سقز) با حضور مسئولین برگزار شد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، فرزاد خاکی شب گذشته در مراسم رونمایی از پیراهن و لوگوی این تیم که شب گذشته در سالن ورزشی ۲ هزار نفره شهید آبدرم برگزار شد اظهارداشت: تیم ساکا پخش سقز تنها نماینده کردستان است که در لیگ دسته دو کشور در گروه دوم مسابقات قرار گرفته است و با تیم های پارس آباد اردبیل، شهید دهقان نیا اردبیل، اروم آلیاژ ارومیه، قایقران تکاب، همتاز موتور بناب، خالص سازان روی زنجان و مهیان تبریز هم گروه است.

وی در ادامه از زحمات بیگلری نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و معاونان فرماندار، پیشکسوتان، اعضای شورای شهر و شهرداری که برای ورزش شهرستان سقز تلاش های زیادی می کنند تقدیر کرد.

خاکی ادامه داد: هم اکنون ۱۴ هزار ورزشکار سازمان یافته با بیمه ورزشی در شهرستان سقز در بیش از ۵۰ هیئت فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: مرحله اول رقابت های فوتبال مناطق نونهالان کشور هم در سقز برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز گفت: مرحله نخست رقابت های فوتبال نونهالان مناطق باشگاه های کشور با حضور ۵ تیم از روز ۲۵ فرودین ماه در سقز برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این رقابت ها تیم های شهرداری سقز، سپاهان گیلان، یاوران ورزشی پارس آباد، موعود زنجان و استقلال کرج به مدت ۶ روز در سقز به مصاف هم خواهند رفت.

خاکی ادامه داد: رقابت های فوتبال نونهالان مناطق باشگاه های کشور در ۸ گروه ۵ تیمی برگزار می شود و در هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.

در ادامه این مراسم علی محمدیان معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان سقز ضمن تشکر از حضور مهمانان از زحمات موسس تیم فوتسال  ساکا پخش کردستان “جعفر احمدیان” تشکر و قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه در سطح شهرستان بزرگان دیگری هم وجود دارند که سرمایه و عمرشان را صرف خدمت به مردم و ورزش شهرستان کرده اند.

وی در پایان سخنانش از اداره ورزش و جوانان که برای پیشرفت ورزش شهرستان سقز تلاش می کند تقدیر کرد.

در ادامه این مراسم جعفر احمدیان موسس تیم ساکا پخش کردستان ضمن خیر مقدم به مهمانان و حاضرین، از همه کسانی که برای موفقیت تیم تلاش می کنند تقدیر کرد.

همچنین در پایان این مراسم با حضور مسئولین و پیشکسوتان از پیراهن و لوگوی تیم فوتسال ساکاپخش کردستان (سقز) رو نمایی شد.

گفتنی است تیم فوتسال ساکاپخش کردستان(سقز) روز جمعه ۱۸ فروردین ماه در سالن ۲ هزار نفره شهید آبدرم میزبان تیم همتاز موتور بناب خواهد بود.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید