۰

اجتماعی

سقزنیوز/ آزمون استخدامی شبکه بهداشت و درمان سقز برگزار شد

آذر ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۱ قبل از ظهر توسط

رییس شبکه بهداشت و درمان سقز خبر داد

آزمون استخدامی شبکه بهداشت و درمان سقز برگزار شد

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز گفت، صبح امروز آزمون استخدامی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز با حضور شرکت کنندگان برگزار شد

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، دکتر محمد سرکوت غوثی اظهارداشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز برای تامین نیروهای مراقب سلامت مورد نیاز پایگاه های سلامت، کاردان و کارشناس مامایی و بهداشت خانواده امروز جمعه ۲۷ آذرماه این آزمون را برگزار کرد.

وی ادامه داد: قبول شدگان این آزمون برای مراکز سلامت، پزشک، دندانپزشک، تغذیه، روانشناس، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، مبارزه با بیماری ها و مدیریت خدمات بهداشتی درمانی به کارگیری خواهند شد.

دکتر غوثی گفت: قبول شدگان پس از مصاحبه و عقد قرارداد با شرکت های تعاونی غیر دولتی، در رشته های یاد شده استخدام بخش خصوصی خواهند شد.

وی افزود: مهلت ثبت نام تا ۱۸ آذرماه جاری بود و امروز جمعه ۲۷ آذر ماه جاری آزمون یاد شده در محل دانشکده فنی و حرفه ای و مدرسه شاهد واقع در شریف آباد برگزار خواهد شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز ادامه داد: در این آزمون در مجموع رشته های یاد شده ۳۶۰ نفر شرکت نموده بودند که ۸۹ نفر که کسب امتیاز لازم را کسب کنند، جذب خواهند شد.

DSC01779 [saqqez news] DSC01785 [saqqez news] DSC01787 [saqqez news]

پاسخ دهید