۰

ورزشی

سقزنیوز/ورزشکاران سقزی یاد شهدای پلاسکو را گرامی داشتند

بهمن ۷, ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۸ بعد از ظهر توسط

ورزشکاران سقزی یاد شهدای پلاسکو را گرامی داشتند

صبح امروز برگزار شد

همایش ورزشی در گرامی داشت یاد و خاطره شهدای آتش نشانی

برگزاری همایش پیاده روی و دوچرخه سواری  جامعه ورزشی شهرستان سقز به مناسبت یادبود شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، به مناسبت یادبود شهدای آتش نشان حادثه  آتش سوزی و ریزش ساختمان  پلاسکو تهران، جامعه ورزشی  شهرستان سقز با برپایی همایش پیاده روی یاد و خاطر شهیدان این حادثه را گرامی داشتند.

در این همایش  فرزاد خاکی  سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، کارکنان اداره به همراه  جمعی از رئیس، نایب رئیس، دبیر هیات های ورزشی، پیشکسوتان، قهرمانان و جمع زیادی از ورزشکاران حضور داشتند.

حاضرین خیابان های ورزش، شهید کاظمی، بلوار انقلاب، میدان قدس و خیابان ملت را پیمودند و  با حضور در مرکز آتش نشانی با خواندن فاتحه و اهدای گل یاد و خاطر آتش نشان های شهید و فداکار حادثه ساختمان پلاسکو را گرامی داشتند.

در این مراسم فرزاد خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز ضمن تسلیت به خانواده و همکاران آن عزیزان گفت: شغل آتش نشانی از مشاغل پر خطر می باشد و متاسفانه در حادثه اخیر جمع زیادی از این عزیزان برای نجات دیگر هموطنان جان خود را فدا کردند.

وی در ادامه گفت: انشاالله هیچ وقت شاهد چنین حوادثی نباشیم و برای خانواده و همکاران آن عزیزان فداکار از در گاه خداوند متعال صبر جزیل مسئلت می نماییم.

خاکی در پایان سخنانش افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز تاجایی که بتواند امکانات ورزشی خود را در اختیار کارکنان سازمان  آتش نشانی خواهد گذاشت.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید