۰

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/شروع آسفالت مشارکتی کوچه ها و معابر سطح شهر سقز

مرداد ۱۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۳ بعد از ظهر توسط

شروع آسفالت مشارکتی کوچه ها و معابر سطح شهر سقز

شهردار سقز خبر داد

شروع آسفالت مشارکتی کوچه ها و معابر سطح شهر سقز

شهردار سقز با اشاره به آغاز آسفالت مشارکتی در معابرسطح شهر گفت: آسفالت کوچه های منتهی به خیابان حمزه در حال انجام است.

به گزارش سایت خبری سقزنیوز، ضیاءالدین نعمانی  گفت: با توجه به شروع آسفالت مشارکتی در سطح شهر، عملیات زیرسازی، شن ریزی، طراحی و آسفالت معابر و کوچه های منتهی به خیابان حمزه شروع شده، که با تلاش و همت والای کارکنان شهرداری خصوصا حوزه معاونت عمرانی، آسفالت این خیابان در اسرع وقت به پایان خواهد رسید.

 وی افزود: آسفالت نمودن این کوچه ها با مشارکت شهرداری و مردم، جهت رفاه و رضایت مندی شهروندان از جمله مناطق حاشیه ای انجام می شود.

نعمانی با بیان اینکه، عملیات لکه گیری اکثر معابر اصلی و فرعی سطح شهر در طی سالجاری انجام شده، گفت: در ادامه آسفالت خیابان های مهر ۴ تا ورودی آپارتمان های مسکن مهر جاقل و خیابان ۳۴ متری سرای سالمندان، خیابان سردار در بهارستان و برخی از کوچه های بهارستان و بلوار انقلاب؛ آسفالت کوچه های منتهی به خیابان حمزه از جمله: کوچه های هدایت ۱، ۲، ۴ و ۹، ادیب، کرامت، بن بست هژیر و بلوار انقلاب در حال انجام است.

شهردار سقز خاطر نشان کرد: اگر چه شهرداری برای تامین مصالح خود از جمله، قیر و آسفالت با مشکلاتی مواجه شده بود، اما خوشبختانه با رایزنی های صورت گرفته این مشکل رفع شده و با تلاش هر چه بیشتر آسفالت معابر سطح شهر ادامه می یابد.

نعمانی خاطرنشان ساخت: اولویت خدمتگذاری بی منت به مردم شریف سقز هدف اصلی خادمین شهرداری می باشد.

وی اظهار  امیدواری نمود، بتوان با مشارکت، همراهی و همدلی عموم شهروندان، شاهد انجام سایر طرح های عمرانی و خدمات رسانی به مردم عزیز و فرهنگ دوست سقز باشیم.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید