۰

اجتماعی

سقزنیوز/توزیع ۲۵ هزار کیسه زباله در سیزده بدر

فروردین ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱:۴۴ بعد از ظهر توسط

سقزنیوز/توزیع ۲۵ هزار کیسه زباله در سیزده بدر

معاون شهردار سقز

۲۵ هزار کیسه زباله در بین مردم توزیع می شود

معاون خدمات شهری شهرداری سقز گفت، فردا و در روز طبیعت ۲۵ هزار کیسه زباله در بین مردم توزیع می شود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، حسین بیگی اظهارداشت: این کیسه های زباله که با شعارهای حفاظت از محیط زیست چاپ شده است، فردا سیزدهم فروردین که مصادف است با روز طبیعت بین خانوارهای سقزی که در این روز به بیرون از شهر می روند توسط عوامل شهرداری و زینگه پاریزان توزیع می شود.

 وی  با اشاره به جمع آوری پسماند خشک و تر در روز ۱۳ فروردین گفت : آموزشگران پسماند با حضور در بوستان های سطح شهر در روز طبیعت از مردم می خواهند که زباله های خود را در کیسه های تعیین شده بریزند.

بیگی ادامه داد: همچنین بروشورهایی با مضمون با طبیعت مهربان تر باشیم بین شهروندان توزیع می کنند و در انتهای روز نیز کیسه های داده شده را از مردم تحویل می گیرند.

وی افزود: سعی کرده ایم در این روز درتمامی بوستان ها و پارک های شهر، آموزشگران با مردم چهره به چهره صحبت کنند تا آموزش های لازم درباره رها نکردن پسماندها در طبیعت به آنها ارائه شود.

بیگی با بیان اینکه مردم همواره در حفظ طبیعت همکاری کرده اند، از عموم شهروندان سقزی خواست در هنگام بازگشت از دامان طبیعت کیسه های زباله را در مکان هایی که در ورودی ها تعیین کرده ایم قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: در پایان روز این کیسه ها جمع آوری و بعد از دپو از محیط خارج خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهرداری سقز همچنین گفت: خودروهای شهرداری “خدمات شهر” با حضور در خارج از شهر و مکان های شلوغ در طول روز ۱۳ فروردین”روز طبیعت” اقدام به جمع آوری زباله خواهند کرد.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید