۰

اجتماعی

سقزنیوز/افتتاح دفتر جدید مخابراتی در سقز

فروردین ۸, ۱۳۹۶ در ۲:۰۶ بعد از ظهر توسط

سقزنیوز/افتتاح دفتر جدید مخابراتی در سقز

مدیر امور مشترکین استان کردستان

افتتاح دفتر گرید a مخابرات استان کردستان در سقز

مدیر امور مشترکین استان کردستان گفت، نخستین دفتر گرید a مخابرات استان کردستان در شهر سقز افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، همایون طهماسبی اظهارداشت: برای راه اندازی این دفتر که به صورت مستقیم برای ۶ نفر ایجاد شغل کرده است، مبلغ یک میلیارد ریال از محل اعتبارات مخابرات استان کردستان و بخش خصوصی هزینه شده است.

وی ادامه داد: با توجه به نامگذاری سال ۹۶ با عنوان “اقتصادی مقاومتی، تولید و اشتغال” اداره مخابرات هم این دفتر را در همین راستا راه اندازی کرده است.

طهماسبی اظهارداشت: این دفتر نخستین دفتر بعد از سنندج در شهرهای مختلف استان کردستان است که در جهت خدمات همراه اول به مردم افتتاح شده است.

وی ادامه داد: در این دفتر کلیه خدمات همراه اول که قبلا در اداره مخابرات انجام می شد، از امروز قابل ارائه به همشهریان و مهمانان نوروزی می باشد.

این دفتر مخابراتی با حضور فرماندار ویژه شهرستان سقز، مدیر تجارى و امور مشترکین مخابرات استان کردستان، رئیس بازاریابى و مدیر امور مشترکین استان کردستان، معاونین فرماندارى ویژه شهرستان سقز و مسؤلین دفاتر شهرستان سقز و جمعى از مردم افتتاح شد.

این دفتر در میدان قدس، ابتدای خیابان جمهوری واقع شده است و اولین دفتر در سطح استان کردستان بوده و مدیریت آن بر عهده آقاى برهان نقشبندى می باشد.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید