۰

ورزشی

سقزنیوز/اجرای حرکات ورزشی در سالن ۲ هزار نفره سقز

بهمن ۱۵, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۱ قبل از ظهر توسط

اجرای حرکات ورزشی در سالن ۲ هزار نفره سقز

برگزاری جشنواره  اجرای حرکات ورزشی  رده های سنی نونهالان و نوجوانان

جشنواره  اجرای حرکات ورزشی رده های سنی نونهالان و نوجوانان به مناسبت دهه مبارک فجر با شرکت بیش از ۲۰۰ ورزشکار از همه هیات های ورزشی  شهرستان سقز در سالن ۲۰۰۰ نفره شهید آبدرم برگزار شد.

این جشنواره با حضور ورمقانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز، معاون برنامه ریزی و معاون فنی و عمرانی فرماندار، سرپرست اداره ورزش و جوانان، اعضای شورای شهر، جمعی از مسئولین ادارات ، پیشکسوتان ورزشی و جمع زیادی از علاقمندان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، با خیر مقدم به حاضرین، گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز هر سال به مناسبت  این ایام مبارک برنامه ها و فعالیت های  فرهنگی و ورزشی زیادی را برگزار می نماید و امسال هم بیش از ۲۰ برنامه ورزشی و آئینی با همکاری هیات های ورزشی برگزار می کند.

فرزاد خاکی در ادامه سخنانش از حمایت های فرمانداری ویژه شهرستان سقز که همیشه حامی ورزش بوده و برای احداث پروژه ها و طرح ها ی ورزشی اعتبارات قابل توجهی در نظر می گیرد تشکر و قدردانی کرد.

وی در پایان همچنین از همه هیات های ورزشی و مربیان  که برای  اجرای برنامه ها و موفقیت ورزشکاران در مسابقات تلاش های زیادی می کنند تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه مراسم ورزشکاران هیات های ورزشی به طور منظم از مقابل مسئولین رژه رفتند و همچنین  همه ورزشکاران  حاضربه انجام حرکت های ورزشی و نمایشی پرداختند.

در این مراسم از طرف اداره ورزش و جوانان  و هیات های ورزشی  از بیش از ۱۰۰ ورزشکار شاخص در اخلاق و ورزش با حضور مسئولین با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر شد.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید