۰

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/آتش سوزی پاساژ آدمی میلیونها ریال خسارت وارد کرد

دی ۷, ۱۳۹۵ در ۹:۲۵ قبل از ظهر توسط

آتش سوزی پاساژ آدمی میلیونها ریال خسارت وارد کرد

مدیرعامل آتش نشانی سقز

آتش سوزی در پاساژ آدمی سقز میلیون ها ریال خسارت وارد کرد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز گفت، آتش سوزی در پاساژ آدمی این شهر باعث خسارت بسیار زیاد به چندین مغازه شد.

ایرج گیلاسی در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، اظهار داشت: این آتش سوزی از یک مغازه پوشاک فروشی آغاز شد و سپس به چند مغازه سرایت کرد.

وی ادامه داد: این آتش سوزی ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه دیشب روی داد و به علت این آتش سوزی به دو مغازه خسارت کلی وارد شد و سه مغازه هم تا ۵۰ درصد دچار ضرر و زیان شدند و بخش های زیادی از پاساژ هم به علت دود خسارت دیده است.

گیلاسی افزود: بلافاصله پس از دریافت پیام شهروندان در خصوص این آتش سوزی، سریعا چهار اکیپ مجرب از آتش نشانان به محل مورد نظر اعزام و پس از یک ساعت توانستند اطفای حریق کنند و از سرایت آتش به دیگر مغازه ها و طبقات دیگر جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه بیشتر مغازه های این پاساژ را پوشاک فروشی و گوشی همراه و وسایل برقی و خانگی تشکیل می دهد، در هنگام آتش سوزی بسیار حساس و آتش سریعا مشتعل و گسترش می یابد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز از عموم مردم خواست پس از خارج شدن از خانه و یا بستن مغازه های خود، از خاموش بودن وسایل گرمایشی بدون دودکش و پر خطر اطمینان حاصل کنند تا دچار حادثه نشوند.

وی با اشاره به اینکه مغازه ها با توجه به وسایل گوناگونی که در آن ها قرار دارد بیش تر از خانه ها در معرض آتش سوزی هستند، لذا باید نکات ایمنی رعایت تا از هر گونه حادثه که خسارت جبران ناپذیری به دنبال دارد جلوگیری شود.

گیلاسی با اشاره به اینکه آتش سوزی این مغازه از سقف کاذب به مغازه روبرو سرایت کرده است، علت آتش سوزی در دست بررسی کارشناسان این سازمان قرار دارد.

برچسب‌ها, , , , , ,

پاسخ دهید