۱

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/ باز کردن پاکت های مناقصه در شورای اسلامی شهر سقز

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳ در ۴:۲۲ بعد از ظهر توسط

به گزارش سایت خبری سقز نیوز ، با حضور رییس شورای اسلامی شهر ، شهردار ، مسئول حراست شهرداری، اعضای شورای شهر ، معاونین شهردار و تعدادی از مسئولین واحدهای مختلف شهرداری ، بازگشایی پاکت های مناقصه و مزایده در ساختمان اصلی شورای شهر انجام شد.

در ابتدای بازگشایی این پاکت ها ، رییس شورای اسلامی شهر سقز در سخنانی با بیان اینکه، هدف تمام اعضای شورای شهر تصویب مصوبات ارزشمند در خدمت به مردم سقز است، گفت: بازگشایی پاکت های مناقصه ها هم در راستای شفاف سازی اقدامات شورای شهر و شهرداری به مردم است.

نظام غفاری افزود: امسال تلاش کردیم با هماهنگی هم نسبت به واگذاری پروژه های شهرداری به پیمانکاران از طریق مناقصه اقدام کنیم تا هیچگونه شبهه ای در کارها نباشد.

وی در ادامه اظهارداشت: علاوه بر این مناقصه ها در گزینش پیمانکاران هم نهایت سعی و دقت خود را به کار خواهیم بست تا پیمانکاری قدر و با صلاحیت برای اجرای پروژه های شهرداری که پول آن از عوارضات مردم پرداخت می شود ، اتخاب گردد.

شهردار سقز هم در این نشست با بیان اینکه، کار در شهرداری یعنی خدمت به مردم، گفت: امسال ۱۰۶ پروژه از سوی شهرداری برای اجرا از طریق مناقصه به پیمانکاران واگذار می شود.

ضیاالدین نعمانی، افزود: برای اجرای پروژه های شهرداری سقز ۴۰ شرکت در مناقصه شرکت کرده اند که در میان آن ها با همدلی شورای شهر و شهرداری بهترین ها از هر لحاظ انتخاب می شوند.

وی در ادامه اظهارداشت: برای اینکه در آینده شبه ای ایجاد نشود، امروز با حضور رییس و اعضای شورای شهر پاکت های مناقصه بازگشایی می شود.

شهردار سقز در پایان این نشست و پس از بازگشایی و مطالعه مناقصه ها توسط حاضرین در نشست، برندگان در مناقصه را به این شرح بیان کرد.

۱-     پروژه احداث پارک های محله ای به شرکت عمران قطره ای آب غرب.

۲-     پروژه ترمیم نوارهای حفاری و آسفالت سطح شهر به برنده شخص حقیقی، جهانگیر پور.

۳-     پروژه بازسازی کانال های هدایت آب ها به شرکت عمران آب مکریان.

۴-   پروژه احداث معابر اصلی و فرعی سطح شهرو بهسازی پیاده روها به شرکت نو آوران سپهر سیوان 

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

+

۱ دیدگاه

  1. ناشناس

    on اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۳ - پاسخ

    امید واریم تمام کارها شفاف سازی بشه.

پاسخ دهید