۰

دسته‌بندی نشده

سقزنیوز/ امسال در راستای ارتقای توسعه شهر سقز حرکت خواهیم کرد

اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳ در ۸:۲۱ بعد از ظهر توسط

به گزارش سقز نیوز ، شهردار دومین شهر بزرگ استان کردستان در اولین جلسه شورای اداری سقز که ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، از تلاش در راستای عمران و آبادانی این شهر خبر داد.

ضیاالدین نعمانی، گفت: با بیان گزارشی از عملکرد شهرداری سقز در ایام نوروز ۹۳ افزود: غبار روبی مزار شهدا و آرامستان های سقز در آستانه سال نو، شست و نظافت شهر، تزئین، فضاسازی و آماده کردن شهر از هر لحاظ برای استقبال از سال جدید و مهمانان نوروزی، ارائه آموزش های لازم به دانش آموزان در آستانه چهارشنبه آخر سال و استقبال از سال جدید بدون حادثه، آماده کردن فضای پراک های لاله، کوثر و مولوی کرد برای مسافران ورودی به سقز، توزیع ۲۰ هزار بروشور و نقشه راهنمای گردشگری و مراکز اقتصادی در بین مسافران ورودی به شهر سقزو دهها برنامه دیگر از اقدامات نوروزی شهرداری سقز بوده است.

وی در ادامه به برنامه های در پیش رو در سال جاری نیز اشاره کرد و افزود: ادامه ساخت پارک حاشیه رودخانه، ایجاد پل جدید عابر پیاده بر روی رودخانه مرکزی شهر که دو پارک مولوی کرد و کوثر را ارتباط خواهد داد، احداث یک بلوار ۴۵ متری از بلوار ۷ تیر در مقابل سپاه تا میدان جانباز در پائین تر از ترمینال بوکان به طول ۳ هزارو ۳۰۰ متر با اعتبار اولیه ۱۰ میلیارد ریال و ساخت یک دهنه پل در این مسیر از محل عوارضات پرداختی مردم سقز به امور مالیاتی را از دیگر برنامه های سال جاری در سقز توسط شهرداری برشمرد.

نعمانی اظهار داشت: امسال همچنین بزرگ ترین زیرگذر و روگذر شهر سقز در میدان آزادی که در زیر این پروژه عظیم یک مرکز تجاری نیز احداث می شود با همکاری بخش خصوصی اجرا خواهد شد.

وی پروژه های در دست اجرا در شهر سقز را در قالب نزدیک به ۶۰ پروژه دانست که با اتمام آن ها تحول بسیار بزرگی در رفع موانع ترافیکی و عمران و آبادانی شهر ایجاد خواهد شد.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

saqqez-news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید