۲

دسته‌بندی نشده

سرپرست معاونت توسعه مدیریت استانداری کردستان/ نیروهای شایسته نگران جابه‌جایی‌های مدیریتی نباشند

اسفند ۱, ۱۳۹۲ در ۳:۲۹ بعد از ظهر توسط

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان گفت: مدیریت عالی استان شایسته سالاری را می پسندد بنابراین نیروهای شایسته نباید نگرانی و دغدغه ای در این مقطع در ارتباط با جابه‌جایی‌های مدیریتی در کردستان داشته باشند.

به گزارش سقز نیوز ، حسین فیروزی در نهمین جلسه شورای اداری کردستان که ظهر امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری و با دستور کار تودیع و معارفه معاونین سیاسی و امنیتی و توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان برگزار شد با بیان اینکه بر اساس این اعتقاد که هر جا سخن از خدمت صادقانه است باید حسین فیروزی حضور داشته باشد دعوت استاندار برای تصدی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان را اجابت کردم، اظهار کرد: خود را موظف می دانم با خدمت صادقانه به مردم، این اعتماد استاندار کردستان را پاس بدارم.

وی گفت: بنا به اعتقاد شخصی و توصیه استاندار، توسعه انسان محور کردستان را مبنای کار خود قرار می دهم چون حرکت در این مسیر را وظیفه خود دانسته و امیدوارم سایر دلسوزان استان در این راه من را  همراهی و کمک کنند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان تصریح کرد: با یک نگاه و رویکرد جدید راهی را که مدیران قبلی آغاز نموده اند، ادامه می دهم چراکه رویکرد جدید لازمه پیشرفت در دنیای متحول امروز است.

وی با تقدیر از همراهی نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی با خواست اکثریت مردم استان در جریان انتخابات رئیس جمهوری، به انتشار برخی مطالب ناصواب در هفته های اخیر در برخی نشریات و مطبوعات استان اشاره کرد و گفت: جوان تر از آن هستم که خود را پدر اصلاحات در کردستان بدانم بنابراین انتشار این گونه مطالب را نمی پسندم!

فیروزی یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران را انتخابات عنوان و با بیان اینکه هر سال یک انتخابات در کشور برگزار می شود، خاطر نشان کرد: مردم رای می دهند تا در ارتباط با  برنامه های مورد نظر آنها بازنگری شود چرا که دنیای کنونی به سرعت در حال تغییر و تحول است.

وی گفت: مملکت ما دارای ملتی هوشیار با آرمان های بلند است و مردم امسال با خلق حماسه سیاسی مورد نظر رهبر انقلاب رویکردهای جدیدی را پیش پای دولتمردان قرار دادند و این یک امر طبیعی است اگر این رویکردها که همان میثاق مردم با دولت است در تک تک اجزای دستگاه اجرایی دولت جاری و ساری شود.

توصیه فیروزی به سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کردستان

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان با بیان اینکه برای انجام امور مطابق خواست مردم و چهارچوب نظام نیازمند همکاری نخبگان جامعه هستیم و در این راه رسانه و مدیران نیز می توانند به ما کمک کنند، افزود: انتظار داریم افراد در بخش های مختلف جامعه که به دولت رای داده اند با علاقمندی بیشتری در مسیر رسیدن به اهداف پیش بینی شده با ما همکاری کنند.

وی با مثبت دانستن رویکردهای سرپرست جدید معاونت سیاسی امنیتی استانداری کردستان خطاب به وی در مقام یک شهروند کردستانی گفت: کردستان چندین سال با کشوری هم مرز بود که دولتی نداشت اما به دلیل پیوند وسیع بین مردم و نقش آفرینان در تامین امنیت، هیچ گونه مشکلی در طول آن سال ها و تا زمان کنونی برای استان در این بخش ایجاد نشده است بنابراین انتظار می رود شما نیز در دوران مسئولیت خود این احساس امنیت را به همه بخش های اقتصادی و به خصوص فرهنگی تسری ببخشید تا همگان بدانند که کردستان یکی از امن ترین استان های کشور است.

نیروهای شایسته نگران جابه جایی های مدیریتی نباشند

فیروزی گفت: امیدوارم حداقل انرژی بنده با یک توان عظیم مردمی همراه شود تا توسعه انسان محور استان که مورد تاکید استاندار فهیم کردستان است، تحقق یابد.

وی با اشاره به اینکه بدون حضور انسان های شاد و با نشاط،  قوی و دارای اعتماد به نفس بالا توسعه انسان محور معنی پیدا نمی کند، تصریح کرد: این شور و نشاط  و اعتماد و امیدواری باید از سیستم اداری به جامعه منتقل شود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان اظهار کرد: نیروهای خلاق، متفکر و سازگار با توسعه در کردستان به وفور در سیستم اداری استان فعال اند و هنر مدیران تنها این است که این ذخایر عظیم را جذب کنند.

وی بزرگترین سرمایه ادارات و دستگاه های اجرایی را نیروی انسانی عنوان و تصریح کرد:مدیریت عالی استان شایسته سالاری را دوست داشته و می پسندد بنابراین نیروهای شایسته نباید نگرانی و دغدغه ای در این دوران در ارتباط با جابه جایی های مدیریتی در کردستان داشته باشند.

تمجید از یک مدیر به معنای تایید همه رفتارهای وی نیست

فیروزی با بیان اینکه خرسندی قلبی نیروی انسانی است که محور توسعه می باشد و بنابراین باید این نیروها شاد و راضی نگه داشته شوند که این راضی بودن تنها با تکریم آنها به دست می آید، افزود: دگرگونی ها و تغییرات در نظام اسلامی در جهت خدمت به مردم و توسعه کشور است و این مهم در آموزه های دین مبین اسلام نیز مورد تاکید قرار گرفته بنابراین مدیران باید با تمسک به این آموزه ها، تا آخرین لحظه مدیرت خود با جدیت به کار ادامه دهند.

وی با اشاره به اینکه با پیروی از دستورات مدیریت عالی استان در نهایت ادب و احترام نقطه نظرات خود را در ارتباط با مسائل مختلف مرتبط با حوزه کاری بازگو می کنم، خاطر نشان کرد: تعریف و تمجید از یک مدیر به معنای تایید همه رفتارهای او نبوده و همه ما دارای نقاط ضعف و قوت هستیم.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان با بیان اینکه خوشبختانه برخوردها در استان تا لحظه کنونی جناحی نبوده و نخواهد بود، افزود: دولت اعتدال گرا به طور قطع از مدیران دلسوز و توانمند حتی اگر در جناح اصولگرایی باشند، استفاده خواهد کرد.

حسین فیروزی دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی بوده و تاکنون سوابق مدیریتی متعددی در وزارت کشور و آموزش و پرورش داشته است که معاونت فرمانداری، فرماندار شهرستان های سقز و کامیاران از آن جمله است؛ وی در انتخابات ریاست جمهوری امسال رئیس ستاد حسن روحانی در کردستان بود. منبع:تسنیم

هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است

saqqez-news

+

۲ دیدگاه

  1. ناشناس

    on اسفند ۲, ۱۳۹۲ - پاسخ

    اقای فیروزی بداد استان برس مدیران نالایق تاکی

  2. ناشناس

    on اسفند ۲, ۱۳۹۲ - پاسخ

    اقای فیروزی بداد استان برس مدیران نالایق تاکی

پاسخ دهید