۰

حوادث

زلزله در شهرستان سقز تلفات جانی نداشته است.

آبان ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۹ قبل از ظهر توسط

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سقز

زلزله در این شهرستان تلفات جانی نداشته است

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سقز گفت، خوشبختانه زلزله در شهرستان سقز تلفات جانی نداشته است.

عبدالرحمن بهرامی صبح امروز در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، با بیان اینکه از همان لحظات وقوع زلزله به نیروهای امدادی فراخوان داده شد اظهار داشت: در حال حاضر تمام امدادگران این جمعیت در شهرستان آماده باش هستند.

وی ادامه داد: پس از برگزاری ستاد بحران که شب گذشته و پس از وقوع زلزله در مناطق غربی کشور روی داد، نیروهای امدادی هلال احمر این شهرستان به همراه کادر اداری بنا به دستور فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان سقز به حالت آماده باش برای هرگونه امدادرسانی در آمدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سقز افزود: بنا به درخواست جمعیت استان که تنها در خصوص نیاز به چادر بوده است، صبح امروز تعداد ۴۰۰ تخته چادر از سوی این جمعیت به وسیله ۴ دستگاه کامیون به استان کرمانشاه ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه این جمعیت در شهرستان سقز در خصوص کمک به مردم در حال حاضر مشکلی ندارد ادامه داد: مردم مطمئن باشند در صورت بروز هرگونه حادثه این جمعیت با تمام امکانات ارائه خدمت به مردم خوب و باسخاوت شهرستان که همواره ما را در زمینه های مختلف کمک کرده اند، خواهد داد.

بهرامی گفت: هنوز در خصوص اعزام نیروهای امدادی به مناطق زلزله زده به این جمعیت درخواستی داده نشده است، اما در باره نیاز به پزشک و پرستار فرخوان داده شده است و ما هم از پزشکان و پرستارانی که قصد کمک در مناطق زلزله زده را دارند آمادگی داریم آنان را به محلهای مورد نیاز اعزام کنیم.

وی در پایان با توجه به اینکه زلزله در شهرستان تلفات و یا مجروحیت انسانی به دنبال نداشته است گفت:  به ما گزارش رسیده که این زلزله تنها در بعضی واحد های مسکونی با قدمت زیاد در چند روستا موجب ترک های جزئی شده است و جای نگرانی ندارد.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید